Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 6652 қаулысы. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 107-бабына, Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 207 бұйрығына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2025 год
Постановление акимата города Шымкент от 19 декабря 2024 года № 6652. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 107 Социального кодекса Республики Казахстан, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан и приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июня 2023 года № 207 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шымкент қаласында мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;

1. Установить квоты на рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в городе Шымкент на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;

2) осы қаулыны алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "_____" ___________
№____ қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы
р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленетін квотаның мөлшері (%)
Оның ішінде жұмыс істейтін мүгедектігі бар адамдардың саны
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
Барлығы

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "_____" _________ 2024 года
№____
Квота на рабочие места для трудоустройства людей с инвалидностью на 2025 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество лиц с инвалидностью, работающих вне квоты (человек)
Размер установленной квоты
Барлығы