Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-135 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шенгелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 348 614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 73 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 275 276 мың теңге;
2) шығындар 351 240 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 626 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 626 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 27 декабря 2024 года № 37-135.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 348 614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 73 338 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 275 276 тысяч тенге;
2) затраты 351 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе: бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 626 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 626 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 626 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 15.12.2025 № 55-183 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров
Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-135 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 15.12.2025 № 55-183 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Шенгелді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 2 626 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 15.12.2025 № 55-183 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-135
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 15.12.2025 № 55-183 (вводится в действие с 01.01.2025).
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0