2025-2027 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 155/36-8 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының, 94-бабының 2-тармақтарына, 96-бабының 2-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 22.09.2025 № 201/50-8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджет туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 187,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 056,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84 131,0 мың теңге;
2) шығындар – 98 187,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете села Тайтобе на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 155/36-8.
В соответствии со статьей 85, пунктом 2 статьи 94, пунктом 2 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 22.09.2025 № 201/50-8 (вводится в действие с 01.01.2025)
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы – 98 187,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 056,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 131,0 тысяч тенге;
1)затраты – 98 187,0тысяч тенге;
2)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
3)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 201,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 201,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 22.09.2025 № 201/50-8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджет түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 84131,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.

4)дефицит (профицит) бюджета-0,0 тысяч тенге;
5)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
-201,3 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-
-201,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 22.09.2025 № 201/50-8 (вводится в действие с 01.01.2025)
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2025 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 84131,0 тысяч тенге.