2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-32/2 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 85-бабының 3-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231 898 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 118,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 751,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 000 мың теңге;
2) шығындар – 235 748,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 850,1) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 850,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 117 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 200 мың теңге;
2) шығындар – 199 010,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-73 660,3) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 660,3 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-32/2.
В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 22.04.2025 № 8С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 165 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 000 тысяч тенге;
2) затраты – 227 850,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 850,1) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 850,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 200 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 148 990 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 200 тысяч тенге;
2) затраты – 230 860,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-73 660,3) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 660,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).

3. 2025-2027 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 447,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 487,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 930,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 028,9 мың теңге;
2) шығындар – 269 447,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-15 000,6) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 000,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2025-2027 жылдарға арналған Новокубанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 248 мың теңге;
2) шығындар – 53 880,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-632,5) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 632,5 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2025-2027 жылдарға арналған Бозайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 474,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 397,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 798,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 279,1 мың теңге;
2) шығындар – 134 324,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4 849,5) мың теңге;

3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 261 284,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 284,9 тысяч тенге;
2) затраты – 276 285,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-15 000,6) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 000,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Новокубанского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 791 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 791 тысяч тенге;
2) затраты – 53 423,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-632,5) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 632,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 22.04.2025 № 8С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет сельского округа Бозайгыр на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 334,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 055 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 279,1 тысяч тенге;
2) затраты – 124 183,6 тысяч тенг;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4 849,5) тысяч тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 849,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2025-2027 жылдарға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 207,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 861,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 245,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 099,6 мың теңге;
2) шығындар – 63 384,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-22 177) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 177 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2025-2027 жылдарға арналған Петровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 760,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 845 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104 260,4 мың теңге;
2) шығындар – 121 760,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2025-2027 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 849,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Утвердить бюджет сельского округа Бектау на 2025-2027 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 243 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 618 тысяч тенге;
2) затраты – 62 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-22 177) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 177 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Утвердить бюджет Петровского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 260,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 260,4 тысяч тенге;
2) затраты – 121 260,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 152,3 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Новоселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 266,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 878,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 388 мың теңге;
2) шығындар – 59 222,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 956) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 956 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.09.2025 № 8С-42/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2025 № 8С-45/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 105 500 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округі – 15 000 мың теңге;
Бектау ауылдық округі – 19 000 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі – 4 500 мың теңге;
Петровка ауылдық округі – 10 000 мың теңге;
Андреевка ауылдық округі – 12 000 мың теңге;
Раевка ауылдық округі – 16 000 мың теңге;
Пригородный ауылдық округі – 18 000 мың теңге;
Новоселовка ауылдық округі – 11 000 мың теңге.
13. 2025 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 34 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 152,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 388 тысяч тенге;
2) затраты – 59 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-457) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 457 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.09.2025 № 8С-42/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2025 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 105 500 тысяч тенге, в том числе:
Новокубанский сельский округ – 15 000 тысяч тенге;
сельский округ Бектау – 19 000 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 4 500 тысяч тенге;
Петровский сельский округ – 10 000 тысяч тенге;
Андреевский сельский округ – 12 000 тысяч тенге;
Раевский сельский округ – 16 000 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 18 000 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 000 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов на 2025 год целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 34.

7015,2
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
16977,8
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
4800
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
3250
Бектау ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
200
Шортанды кентін абаттандыруға
45000
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
2000
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1000
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
13294
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
1350
Жолымбет кентін абаттандыруға
771,4
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
1500
Шортанды кентін санитарияны қамтамасыз етуге
9000
Новоселовка ауылдық округін санитарияны қамтамасыз етуге
1000
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
13624
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
15995,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8500
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
23968,1
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7300
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3500
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
12412,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4355,6
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
11630
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9001
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
25833,2
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
5485,9
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2282
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
6592
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9200
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
91284,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
75259,4
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30000
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
17000
Жолымбет кентінің сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
6428,6

7015,2
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
14000
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
4800
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
6000
на благоустройство поселка Шортанды
35000
на благоустройство Андреевского сельского округа
2000
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1000
на благоустройство Дамсинского сельского округа
7000
на благоустройство Пригородного сельского округа
850
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
9000
на обеспечение санитарии Новоселовского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
13624
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
16000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
8000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
23968,1
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
7300
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
3000
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
10912,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
2574
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
11630
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
9001
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
28811
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
4791
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
2282
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
6592
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
8000
на средний ремонт дорог Дамсинского сельского округа
91284,9
на средний ремонт дорог Петровского сельского округа
75259,4
на средний ремонт дорог Раевского сельского округа
30000
на средний ремонт дорог Новоселовского сельского округа
17000
на организацию водоснабжения поселка Жолымбет
7200