2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 2 тармағына, 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 11.09.2025 № 8С-41/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 133 798,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 469 772,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 242,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 337,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 637 445,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 166 965,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-119 259) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 647 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 86 092,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-86 092,2) мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 164 684 мың теңге сомасында субвенция есепке алынсын.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 105 500 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округі – 15 000 мың теңге;
Бектау ауылдық округі – 19 000 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі – 4 500 мың теңге;
Петровка ауылдық округі – 10 000 мың теңге;
Андреевка ауылдық округі – 12 000 мың теңге;
Раевка ауылдық округі – 16 000 мың теңге;
Пригородный ауылдық округі – 18 000 мың теңге;
Новоселовка ауылдық округі – 11 000 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 35 388 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуге 92 647 мың теңге сомасында есепке алынсын.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 8С-31/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2025 № 8С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 205 503,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 644 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 656 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 529 240,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 238 670,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-119 259) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 647 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 86 092,2 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-86 092,2) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2025 № 8С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в районном бюджете на 2025 год субвенцию в сумме 164 684 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов, в сумме 105 500 тысяч тенге, в том числе:
Новокубанский сельский округ – 15 000 тысяч тенге;
сельский округ Бектау – 19 000 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 4 500 тысяч тенге;
Петровский сельский округ – 10 000 тысяч тенге;
Андреевский сельский округ – 12 000 тысяч тенге;
Раевский сельский округ – 16 000 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 18 000 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 000 тысяч тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2025 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 35 388 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2025 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 92 647 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8С-39/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 62 000 мың теңге сомасында жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобаларды іске асыруға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу есепке алынсын.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу 140,3 мың теңге сомасында есепке алынсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер, тиісінше 4 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
10. 2025-2026 жылдарға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер, тиісінше 5, 6 қосымшаларға сәйкес есепке алынсын.
11. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер, тиісінше 7 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
11-1. 2025 жылдың 1 қаңтарында қалыптасқан жағдай бойынша аудандық бюджетте 33 166,8 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары есепке алынсын.

Сноска. Пункт 5 в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20.06.2025 № 8С-39/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть в районном бюджете на 2025 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации инфраструктурных проектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы в сумме 62 000 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2025 год выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 85 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 49 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2025 № 8С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Учесть в районном бюджете на 2025 год целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 4 соответственно.
10. Учесть в районном бюджете на 2025-2026 годы целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложениям 5, 6 соответственно.
11. Учесть в районном бюджете на 2025 год целевые трансферты за счет средств местного бюджета, согласно приложению 7 соответственно.
11-1. Учесть в районном бюджете свободные остатки бюджетных средств в сумме 33 166,8 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2025 года.

Ескерту. Шешім 11-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 20.02.2025 № 8С-34/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8С-39/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрағасы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының

Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2025 № 8С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20.06.2025 № 8С-39/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата

1053
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
190289
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53318
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38338
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14980
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
72288
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72288
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43698
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43698
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
20985
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20985
02
Қорғаныс
36375
1
Әскери мұқтаждар
13528
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13528
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13528
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
22847
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22847
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
21576
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1271
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
137647
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4719
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4719
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4719
2
Әлеуметтiк көмек
64525
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64525
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3498
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53607
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1819
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

1053
9
Прочие государственные услуги общего характера
190289
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
38338
013
Капитальные расходы государственного органа
14980
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
72288
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
72288
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43698
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
43698
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
20985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
20985
02
Оборона
36375
1
Военные нужды
13528
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13528
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13528
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
22847
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22847
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
21576
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1271
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137647
1
Социальное обеспечение
4719
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4719
005
Государственная адресная социальная помощь
4719
2
Социальная помощь
64525
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64525
006
Оказание жилищной помощи
3498
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53607
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1819
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-31/2 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26326
оның ішінде:
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға

от 24 декабря 2024 года
№ 8С-31/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2025 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2025 № 8С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
34929
в том числе:
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

25562
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
764
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
511654
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
511654
Шортанды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-31/2 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1177036,9
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге

25562
на выплату государственной адресной социальной помощи
8603
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
764
Целевые трансферты на развитие
511654
в том числе:
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
511654
Приложение 5 к решению
Шортандинского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-31/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2025 № 8С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
1160228,6
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи

667670,5
вокзал маңындағы аумақтарды жөндеуге
54219
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
25000
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1707567,5
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
214188,4
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауға және су бұру жүйесін дамытуға
1493379,1
Шортанды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-31/2 шешіміне
6 қосымша
2026 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
762433
оның ішінде:
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауға және су бұру жүйесін дамытуға
762433
Шортанды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-31/2 шешіміне
7 қосымша
2025 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 21.11.2025 № 8С-44/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
505573,7
оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
10762,1
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға

667670,5
на ремонт привокзальных территорий
54219
Целевые трансферты на развитие
1607567,5
в том числе:
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
214188,4
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1393379,1
Приложение 6 к решению
Шортандинского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-31/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2026 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые трансферты на развитие
762433
в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
762433
Приложение 7 к решению
Шортандинского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-31/2
Целевые трансферты за счет средств местного бюджета на 2025 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2025 № 8С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
482895,2
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
11000
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа

7015,2
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
16977,8
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
4800
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
3250
Бектау ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
200
Шортанды кентін абаттандыруға
45000
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
2000
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1000
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
13294
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
1350
Жолымбет кентін абаттандыруға
771,4
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
1500
Шортанды кентін санитарияны қамтамасыз етуге
9000
Новоселовка ауылдық округін санитарияны қамтамасыз етуге
1000
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
13624
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
15995,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8500
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
23968,1
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7300
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3500
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
12412,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4355,6
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
11630
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9001
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
25833,2
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
5485,9
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2282
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
6592
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9200
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
91284,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
75259,4
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30000
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
17000
Жолымбет кентінің сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
6428,6

7015,2
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
14000
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
4800
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
6000
на благоустройство поселка Шортанды
35000
на благоустройство Андреевского сельского округа
2000
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1000
на благоустройство Дамсинского сельского округа
7000
на благоустройство Пригородного сельского округа
850
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
9000
на обеспечение санитарии Новоселовского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
13624
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
16000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
8000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
23968,1
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
7300
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
3000
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
10912,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
2574
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
11630
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
9001
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
28811
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
4791
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
2282
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
6592
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
8000
на средний ремонт дорог Дамсинского сельского округа
91284,9
на средний ремонт дорог Петровского сельского округа
75259,4
на средний ремонт дорог Раевского сельского округа
30000
на средний ремонт дорог Новоселовского сельского округа
17000
на организацию водоснабжения поселка Жолымбет
7200