"2025-2027 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 289/36-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 16.06.2025 № 352/46-8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164 174,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 366,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 127 026,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31,7 мың теңге;
2) шығындар – 212 888,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 714,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 714,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 714,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 20.10.2025 № 388/50-8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін. Нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2024 жылғы 25 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2024 жылғы 25 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

"О бюджете Кызылсуатского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 289/36-8.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 16.06.2025 № 352/46-8 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 164 174,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 366,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 127 026,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31,7 тысяч тенге;
2) затраты – 212 888,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -48 714,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 714,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 48 714,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20.10.2025 № 388/50-8 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2025 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Распределение сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
25 декабря 2024 года
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
25 декабря 2024 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года