2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 375,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 103 036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 055,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 278,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 006,6 мың теңге;
2) шығындар – 132 689,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 313,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 313,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.06.2025 № 22/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025–2027 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 830,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 997,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 333,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 864,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -33,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33,3 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2025 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 15 823,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2025–2027 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 084,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 17/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 375,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 103 036,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 055,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 278,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 006,6 тысяч тенге;
2) затраты – 132 689,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 313,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2025 № 22/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 830,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 997,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 333,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 864,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -33,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 15 823,0 тысячи тенге.
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 084,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 21 468,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 360,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 276,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 276,7 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2025 жылға арналған Белгород ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 19 380,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2025–2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 079,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 048,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 531,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 777,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -698,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,9 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.06.2025 № 22/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2025 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 780,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2025–2027 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 879,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 466,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 413,4 мың теңге;
2) шығындар – 31 882,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3,5 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2025 жылға арналған Васильев ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 532,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2025–2027 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 21 468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 360,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 276,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 276,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Учесть, что в бюджете Белгородского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 19 380,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 079,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 048,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 531,0 тысяча тенге;
2) затраты – 26 777,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -698,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2025 № 22/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Учесть, что в бюджете Берликского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 780,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 879,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 466,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 413,4 тысяч тенге;
2) затраты – 31 882,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Учесть, что в бюджете Васильевского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 532,0 тысячи тенге.
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 28 783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 370,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 806,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 479,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 696,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 696,5 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2025 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 16 049,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2025–2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 658,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 211,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 621,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 963,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 963,7 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2025 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 296,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
14. 2025–2027 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 495,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 964,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 365,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 085,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -590,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 590,1 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.06.2025 № 22/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1) доходы – 28 783,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 539,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 479,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета -2 696,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 696,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 16 049,0 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 658,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 211,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 354,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32 621,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 963,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 963,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
13. Учесть, что в бюджете Жамбыльского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 296,0 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 495,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 964,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 18 365,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 085,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 590,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 590,1 тысяч тенге тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2025 № 22/3 (вводится в действие с 01.01.2025).

15. 2025 жылға арналған Каменск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 16 438,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
16. 2025–2027 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 895,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 890,6 мың теңге;
2) шығындар – 31 872,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -976,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 976,5 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2025 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 16 854,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
18. 2025–2027 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 959,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 228,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 332,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -373,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373,5 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2025 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 20 127,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
20. 2025–2027 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 565,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 224,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

15. Учесть, что в бюджете Каменского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 16 438,0 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 895,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 505,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 890,6 тысяч тенге;
2) затраты – 31 872,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -976,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 976,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
17. Учесть, что в бюджете Лесного сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 16 854,0 тысячи тенге.
18. Утвердить бюджет села Мадениет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 959,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 228,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 332,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -373,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
19. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 20 127,0 тысяч тенге.
20. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 572,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 224,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 652,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 652,4 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.06.2025 № 22/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21. 2025 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 21 998,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
22. 2025–2027 жылдарға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 587,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 757,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 464,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -877,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 877,8 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 05.06.2025 № 22/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. 2025 жылға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 18 010,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
24. 2025–2027 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 112,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 159,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 879,6 мың теңге;
2) шығындар – 35 892,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) -779,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779,8 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
25. 2025 жылға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 16 639,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
26. 2025–2027 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

4) дефицит (профицит) бюджета – 1 652,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 652,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 20 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2025 № 22/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
21. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 21 998,0 тысяч тенге.
22. Утвердить бюджет сельского округа Ақсораң на 2025-2027 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 587,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 757,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 464,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -877,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 877,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2025 № 22/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
23. Учесть, что в бюджете сельского округа Ақсораң на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 18 010,0 тысяч тенге.
24. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 112,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 159,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 879,6 тысяч тенге;
2) затраты – 35 892,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -779,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
25. Учесть, что в бюджете Сандыктауского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 16 639,0 тысяч тенге.
26. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 18.03.2025 № 20/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
27. 2025 жылға арналған Широков ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 24 636,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
28. 2025 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджетінде осы шешімнің 15-қосымшасына сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 26 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2025 № 20/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
27. Учесть, что в бюджете Широковского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 24 636,0 тысяч тенге.
28. Учесть, что в бюджете сельских округов и села Мадениет на 2025 год предусмотрены целевые трансферты, согласно приложения 15 к настоящему решению.

20 997,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
817,3
"Бақытты өлкем Балкашино" көлемді жарық әріптерін дайындау бойынша жұмыстарға
1,0
Болашақ спорт кешені ауданында көлік-жаяу жүргіншілер бағдаршам объектісін жайластыруға;
1,0
штаттан тыс қызметкердің 1 бірлігі абаттандыру бойынша (абаттандыру жөніндегі маман);
1 301,8
Балкашин ауылдық округінің ауылдарында жетілдірілмеген жабыны бар жолдарды ұсақ тас төгуге;
15 728,0
жол таңбасын салу жөніндегі жұмыстарға;
1 000,0
жол белгілерін сатып алуға және жасанды соққыларорнатуға;
2 148,5
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 438,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 438,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
1 998,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 998,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 720,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 720,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
3 809,4
аппаратты ағымдағы ұстауға
3 809,4
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 677,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 677,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
1 989,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 989,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
1 864,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 864,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
2 026,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 026,6
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
2 041,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 041,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
2 497,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 497,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
1 758,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 758,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
2 182,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 182,6
Широков ауылдық округі
1 983,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 983,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балқаш ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
10,0
Маденит ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0

20 997,6
на текущее содержание аппарата
817,3
на работы по изготовлению объемных световых букв "Бақытты өлкем Балкашино"
1,0
на обустройство транспортно-пешеходного светофорного объекта в районе спорткомплекса Болашак;
1,0
на 1 единицу внештатного работника по благоустройству (специалист по благоустройству);
1 301,8
на отсыпку дресвой дорог с неусовершенствованным покрытием в сҰлах Балкашинского сельского округа;
15 728,0
на работы по нанесению дорожной разметки;
1 000,0
на приобретение дорожных знаков и установку искусственных неровностей;
2 148,5
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 438,0
на текущее содержание аппарата
1 438,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
1 998,0
на текущее содержание аппарата
1 998,0
Берликский сельский округ, в том числе:
1 720,0
на текущее содержание аппарата
1 720,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
3 809,4
на текущее содержание аппарата
3 809,4
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 677,0
на текущее содержание аппарата
1 677,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
1 989,0
на текущее содержание аппарата
1 989,0
Каменский сельский округ , в том числе
1 864,0
на текущее содержание аппарата
1 864,0
Лесной сельский округ , в том числе
2 026,6
на текущее содержание аппарата
2 026,6
село Мадениет, в том числе:
2 041,0
на текущее содержание аппарата
2 041,0
Максимовский сельский округ , в том числе
2 497,0
на текущее содержание аппарата
2 497,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
1 758,0
на текущее содержание аппарата
1 758,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
2 182,6
на текущее содержание аппарата
2 182,6
Широковский сельский округ
1 983,0
на текущее содержание аппарата
1 983,0
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ , в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Веселовский сельский округ , в том числе
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
80,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0
Каменский сельский округ , в том числе
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63,0
Лесной сельский округ , в том числе
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60,0
Максимовский сельский округ , в том числе
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
58,0
Широковский сельский округ
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0