2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 900,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 179,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 716,2 мың теңге;
2) шығындар – 80 554,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-653,9) мың теңге;

О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 4/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –38 622,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 467,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –33 155,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 275,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-653,9) тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –653,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 3/39 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 20 477,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2025 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 653,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2025 № 10/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Кызылсайского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 20 477,0 тысяч тенге.
3. Учесть, в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год, согласно приложению 4.

2 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 661,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілер- дің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
31,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5 100,0
Оқыту ақысын төлеуге және іссапар шығындарына
764,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3 683,0
Шалқар ауылында көпсалалы алаң құрылысын салуға
40 000,0

2 000,0
Бонусы административным государственным служащим
1 864,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Освещение улиц в населенных пунктах
5 100,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 683,0