2025-2027 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/10 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:1. 2025-2027 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28499,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7440,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21059,0 мың теңге;
2) шығындар – 32099,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О бюджете Караозекского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-26/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28499,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7440,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21059,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32099,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3600,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3600,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 8С-34/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 21059,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -3600,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3600,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 03.07.2025 № 8С-30/9 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Караозекского сельского округа на 2025 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 21059,0 тысяч тенге.