Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 қазандағы № 4 қаулысы. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, Атбасар ауданы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі аудандық комиссиясының 2024 жылғы 8 қазандағы кезектен тыс отырысының хаттамасы негізінде, Тельман ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы Тельман ауылдық округінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізу үшін өзімді төтенше жағдайды жою басшысы етіп тағайындаймын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 8 тамызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Тельман ауылдық округінің әкімі Гейдт О.В.

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 15 октября 2024 года № 4. Утратило силу решением акима Тельманского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 10 июня 2025 № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Тельманского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 10.06.2025 № 3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Атбасарского района от 8 октября 2024 года, аким Тельманского сельского округа РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Тельманского сельского округа Атбасарского района.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера, назначаю себя руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 8 августа 2024 года.
Аким Тельманского сельского округа Гейдт О.В.