2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/12 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 577,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 15 814,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 320,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 743,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 743,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/12 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Полтавка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 15 814 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/11 шешіміне
1- қосымша
2025 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/12 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер
21 577,0
1
Салықтық түсімдер
5 763,0
01
Табыс салығы
1 332,0
2
Жеке табыс салығы
1 332,0
04
Меншікке салынатын салықтар
4 431,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
283,0
3
Жер салығы
66,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
3 932,0
5
Бірыңғай жер салығы
150,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
0
2
Салықтық емес түсімдер
0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
15 814,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
15 814,0
3
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттен түсетін трансферттер
15 814,0
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
22 320,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
20 302,8
124
Аппарат әкімнің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер
20 302,8
001
Қызметті қамтамасыз ету бойынша қызметтер әкімнің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер
20 302,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 507,4
124
Аппарат әкімнің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер
1 507,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

О бюджете Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/11.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/12 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/12 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Полтавского сельского округа на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Полтавского сельского округа в сумме 15 814 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/11
Бюджет Полтавского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/12 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
21 577,0
1
Hалоговые поступления
5 763,0
01
Подоходный налог
1 332,0
2
Индивидуальный подоходный налог
1 332,0
04
Налоги на собственность
4 431,0
1
Налоги на имущество
283,0
3
Земельный налог
66,0
4
Налог на транспортные средства
3 932,0
5
Единый земельный налог
150,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
0
2
Неналоговые поступления
0
3
Поступления от продажи основного капитала
0
4
Поступления трансфертов
15 814,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
15 814,0
3
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
15 814,0
Функциональная группа
Сумма, тысячи тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
22 320,1
01
Государственные услуги общего характера
20 302,8
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 302,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 302,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 507,4
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 507,4
008
Освещение улиц в населенных пунктах