2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 356 747,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 503 265,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 206 306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 065 160,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 582 016,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 648 484,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 193 298,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 224 754,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 901 561,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 901 561,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.09.2025 № С-25/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%;
3) Көкшетау қаласының бюджетіне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша – 50 %.
3. Қалалық бюджет шығындарында 31 728 263,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 51 972,6 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 343,5 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 16 554,7 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 19 748,9 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 001,1 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 10 324,4 мың теңге сомасында;

О городском бюджете на 2025-2027 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С-18/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 356 747,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 65 503 265,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 206 306,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 065 160,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 582 016,0 тысяч тенге;
2) затраты – 89 648 484,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 193 298,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 224 754,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 901 561,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 901 561,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.09.2025 № С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2025)).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в бюджет города Кокшетау – 50 %.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 31 728 263,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2025 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 51 972,6 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 343,5 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 16 554,7 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 19 748,9 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 001,1 тысяча тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сумме 10 324,4 тысячи тенге;

2) 52 559,2 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 242,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 52 317,2 мың теңге сомасында;
3) 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 838 124,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 613 488,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 224 636,0 мың теңге сомасында;";
4) Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Белсенді ұзақ өмір сүру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне 2025 жылғы 1 шілдеден бастап лауазымдық жалақысының 50 % мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.09.2025 № С-25/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2025 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2025 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5- қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2025 жылға 1 340 000 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.06.2025 № С-24/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 55 970,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 4 624 296,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 және 2024 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.
9. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 533 574,0 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
63,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
192,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;

2) трансферты в сумме 52 559,2 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 242,0 тысячи тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 52 317,2 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 838 124,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 613 488,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 224 636,0 тысяч тенге.";
4) стимулирующие надбавки в размере 50% от должностного оклада работникам коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия" отдела занятости и социальных программ города Кокшетау" с 1 июля 2025 года.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.09.2025 № С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме 1 340 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.06.2025 № С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2025 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 и 2024 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 55 970,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 4 624 296,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге.
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2025 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 533 574,0 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 63,0 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 192,0 тысячи тенге;

387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
144 960,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына,
694,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен тұрғын үй сатып алуға.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 144 960,0 тысяч тенге;
на приобретение жилья за счет внутренних займов в сумме 694,0 тысячи тенге.
10. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақысының 50 % мөлшерінде ынталандыру үстемақылары қарастырылғаны ескерілсін.
12. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-18/3 шешіміне
1- қосымша
2025 жылға арналған қалалық бюджет

11. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2025 год предусмотрены стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из городского бюджета, в размере 50% от должностного оклада.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау
от 25 декабря 2024 года
№ С-18/3
Городской бюджет на 2025 год

99 414,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
512 878,2
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
512 878,2
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
105 588,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 053,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 535,3
02
Қорғаныс
6 328 934,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 328 934,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
84 106,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 244 828,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
441 901,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
441 901,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
441 901,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 331 589,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
777 994,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
777 994,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472 449,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
472 449,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 766 268,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 182,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
746 623,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 616,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
159 350,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
483 313,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

99 414,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
512 878,2
040
Развитие объектов государственных органов
512 878,2
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
105 588,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
104 053,2
003
Капитальные расходы государственного органа
1 535,3
02
Оборона
6 328 934,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6328934,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
84 106,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 244 828,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
441 901,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
441 901,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
441 901,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 331 589,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
777 994,0
005
Государственная адресная социальная помощь
777 994,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472 449,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
472 449,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 766 268,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 182,1
006
Оказание жилищной помощи
6 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
746 623,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 616,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159 350,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
483 313,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

502 072,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
299 594,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
294 074,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 520,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
202 477,4
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
202 477,4
12
Көлiк және коммуникация
10 681 900,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 661 338,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 839 335,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 462 831,3
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
50,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
3 359 121,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 020 562,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 020 562,0
13
Басқалар
2 348 475,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
41 000,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
41 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 440 110,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 110,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 340 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
867 365,8
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
15 754,8
079
"Ауыл -Ел бесігі"жобасы щеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инфрақұрылымдарды дамыту
851 611,0
14
Борышқа қызмет көрсету
533 574,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
533 574,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
533 574,0
15
Трансферттер
33 266 378,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

502 072,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
299 594,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
294 074,0
017
Капитальные расходы государственного органа
5 520,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
202 477,4
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
202 477,4
12
Транспорт и коммуникации
10 681 900,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8661338,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 839 335,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 462 831,3
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
50,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 359 121,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 020 562,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 020 562,0
13
Прочие
2 348 475,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
41 000,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
41 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 440 110,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 110,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 340 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
867 365,8
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
15 754,8
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
851 611,0
14
Обслуживание долга
533 574,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
533 574,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
533 574,0
15
Трансферты
33 266 378,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-18/3 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.09.2025 № С-25/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2 144 959,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 293 348,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға

от 25 декабря 2024 года
№С-18/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2025 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.09.2025 № С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 144 959,0
Целевые текущие трансферты
1 293 348,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

1 350,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
505 224,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
285 031,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
220 193,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
786 774,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
786 774,0
Нысаналы даму трансферттерi
851 611,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
851 611,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
851 611,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр ауылында блокты-модульдік қазандық салу
851 611,0
Бюджеттік кредиттер
31 456,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
31 456,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
31 456,0
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-18/3 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.09.2025 № С-25/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
17 437 057,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 800 464,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 362 923,2
Көкшетау қаласында "Белсенді ұзақ өмір сүру" орталығын ашылуға
68 900,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
157 867,5
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
603 616,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
306 783,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
17 203,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 236,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
11 010,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 976,0
Зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
166 618,6
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге және отын сатып алуға
2 713,1
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 350,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
505 224,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
285 031,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
220 193,0
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
786 774,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
786 774,0
Целевые трансферты на развитие
851 611,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
851 611,0
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
851 611,0
Строительство блочно-модульной котельной в с.Красный Яр, г.Кокшетау Акмолинской области
851 611,0
Бюджетные кредиты
31 456,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
31 456,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 456,0
Приложение 5 к решению
маслихата города Кокшетау
от 25 декабря 2024 года
№ С-18/3
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2025 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.09.2025 № С-25/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
17 437 057,0
Целевые текущие трансферты
5 800 464,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
1 362 923,2
На открытие центра долголетия в г.Кокшетау
68 900,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
157 867,5
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
603 616,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
306 783,0
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
17 203,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
15 236,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
11 010,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 976,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
166 618,6
На оплату коммунальных услуг и приобретение топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
2 713,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау

4 292 541,6
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
1 419 022,5
Сүлейменов, Бигелдинов, Серкебаев, Гагарин, Жүнісов, Осипенко көшелеріндегі жолдарды орташа жөндеу
740 000,0
Көкшетау қаласындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу (1-кезең)
313 307,1
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
144 064,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
520 562,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
50 572,0
Зейнеткерлердің жеңілдікпен жол жүруіне
376 477,0
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
316 537,0
Тұрғын үйлердің қасбеттерін жөндеу
300 000,0
Көкшетау қаласындағы жолдарды орташа жөндеу, №4 лот, Иконникова көшесі, Папанина көшесі, К.Цеткин көшесі, Кошевого көшесі. Чернышевского көшесі
112 000,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
25 000,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
25 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
120 000,0
Көкшетау қаласы, Сарыара" шағын ауданындағы инженерлік желілерді алу
120 000,0
Дамытуға трансферттер
11 636 592,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 475 723,7
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
600 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу (7- көшесі, 8- көшесі, 9- көшесі)
707 150,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында 10- көш. жолдар салу
240 128,0
Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орынға арналған мектепке (бұрынғы №10 мектеп) №1 кіреберіс және №2 кіреберіс жолын реконструкциялау
700 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі М. Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
510 715,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М. Ғабдуллин көшесіне шығумен, 1500 оқушыға арналған жалпы орта білім беру мектебіне кірме жолмен N.Nazarbaev даңғылы жолын салу
717 730,7
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
8 160 868,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция)
508 638,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар) (I позиция-4 кіреберісті үй)
552 886,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.21Г және уч.24В мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар)

4 292 541,6
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
1 419 022,5
Средний ремонт дорог улиц Сулейменова, Бигельдинова, Серкебаева, Гагарина, Жунусова, Осипенко
740 000,0
Капитальный ремонт дворовых территорий г.Кокшетау (1 очередь).
313 307,1
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
144 064,0
Субсидирование убытков перевозчиков
520 562,0
На обеспечение льготного проезда
50 572,0
На льготный проезд пенсионеров
376 477,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
316 537,0
Ремонт фасадов жилых домов
300 000,0
Средний ремонт автомобильных дорог в г. Кокшетау лот №4 ул. Иконникова, ул.Папанина, ул.К.Цеткин, ул.Кошевого, ул.Чернышевского
112 000,0
Аппарат акима города Кокшетау
25 000,0
На укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Кокшетау Су Арнасы"
25 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
120 000,0
Приобретение инженерных сетей мкр Сарыарка, г.Кокшетау
120 000,0
Трансферты на развитие
11 636 592,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 475 723,7
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
600 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау (улица 7, улица 8, улица 9)
707 150,0
Строительство дорог ул. 10 в мкр. Сарыарка в г.Кокшетау
240 128,0
Реконструкция дороги подъезд №1 и подъезд №2 к школе на 1500 мест обучающихся в микрорайоне Сары Арка (ранее школа №10) с устройством парковки в г. Кокшетау Акмолинской области
700 000,0
Реконструкция дороги ул. М.Габдуллина от ул. Акана Серэ до ул. Уалиханова в г. Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
510 715,0
Строительство дороги проспекта N.Nazarbaeva с выходом на ул.М.Габдуллина, с подъездом к средней общеобразовательной школе на 1500 обучающихся в г.Кокшетау Акмолинской области
717 730,7
Отдел строительства города Кокшетау
8 160 868,5
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) сев. мкр. Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
508 638,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (I позиция-4х подъездный дом)
552 886,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр.Сарыарка уч.21Г, уч. 24В (7 МЖД, сетями)

1 335 176,3
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз, абаттандырусыз) (II позиция-5 кіреберісті үй)
229 027,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (А позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
463 334,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
82 719,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кез.) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
16 090,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
102 773,3
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
215 234,0
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
292 572,6
Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) Түзету
1 236 608,1
Көкшетау қ. Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
286 986,2
Көкшетау қаласындағы күл үйіндісі тостағанының қойыртпақ өткізгіштерінің тарату жүйесін қайта жаңартуға және күл үйіндісі тостағанының бөгетінің денесін ұлғайту
255 665,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ж. Саин көшесі (ОблМАИ-дан ТК-8-5-ке дейін) бойынша 2Ду 500 мм-ден 2Ду 500 мм-ге дейін және одан әрі Домбыралы көшесі бойынша 2Ду 400 мм-ге (Ж. Саин көшесінен Шевченко көшесіне дейін) ТМ-1 жылу магистралін салу және реконструкциялау
128 257,5
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
122 013,0
АҚ-2 "Көкшетау Жылу" ШЖҚ МКК көзінде эмиссиялар мониторингінің автоматтандырылған жүйесін салу
344 994,0
Ақмола облысы бойынша "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы" республикалық қазыналық кәсіпорны филиалының мекен-жайы: Көкшетау қ. Шоқан Уәлиханов к-сі, 200 үй әкімшілік ғимаратын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
14 305,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1500 орындық № 23 мектепке инженерлік желілер салу" (кадастрлық нөмірі: 01-174-014-2052

1 335 176,3
Строительство многоквартирных жилых домов, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (II позиция-5ти подъездный дом, без наружных инженерных сетей и благоустройства)
229 027,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А) (без наружных инженерных сетей)
463 334,3
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
82 719,9
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (поз. 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
16 090,6
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее мкр. Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
102 773,3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в с. Красный Яр г. Кокшетау Акмолинской области
215 234,0
Строительство многофункционального комплекса в г. Кокшетау
292 572,6
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау" (ВОС) Корректировка.
1 236 608,1
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в п. Станционный г. Кокшетау Акмолинской области
286 986,2
Реконструкция разводящий системы пульпопроводов чаши золоотвала и увеличение тела дамбы чаши золоотвала в г. Кокшетау
255 665,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 с 2ДУ 500 мм на 2ДУ 500 мм по ул. Ж.Саина (от ОблГАИ до ТК-8-5) и далее по ул. Домбыралы на 2ДУ 400 мм (от ул. Ж.Саина до ул. Шевченко) в г.Кокшетау Акмолинской области
128 257,5
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений г. Кокшетау п. Станционный
122 013,0
Строительство автоматизированной системы мониторинга эмиссий на источнике РК-2" ГКП на ПХВ "Кокшетау Жылу"
344 994,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию административного здания филиала Республиканского казенного предприятия "Центр судебных экспертиз Министерства юстиции Республики Казахстан" Институт судебных экспертиз по Акмолинской области, по адресу: г.Кокшетау ул.Шокана Уалиханова дом 200
14 305,6
Строительство инженерных сетей к школе № 23 на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (кадастровый номер: 01-174-014-2052)

229 994,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1200 орындық балабақша мен мектепке 10кВ кабель желісін салу
7 854,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында 1500 орындық № 20 мектепке инженерлік желілер салу" жобасын іске асыру басталды (кадастрлық нөмірі: 01-174-014-2087)
393 477,6
Ақмола облыстық сотының фронт-офис ғимаратының құрылысы
50 000,0
Көкшетау қаласында Потанин көшесі – Байтұрсынов көшесі бойындағы (Жүнісов к. бұрышы ТК-24-тен Янко к. дейін) 500 мм 2Ду-ден 700 мм 2Ду-ға жалғастырғыш жылу магистралін салу және реконструкциялау"
46 391,2
Көкшетау қ., "Көкшетау Жылу" ШЖҚ МКК үшін "КВТК 100-150 су жылытатын тозаң көмір қазандығының БӨАжА дала деңгейі мен ТП АБЖ реконструкциялау
153 543,8
Уәлиханов және Быковский көшелерінің қиылысында көппәтерлі тұрғын үй кешенін салуға арналған электрмен жабдықтау желілері
992 325,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы №9 РК-2 ст. қазандық агрегатынан кейін орнатылған электр сүзгісін ауыстыруға
100 000,0
Бюджеттік кредиттер
1 914 694,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 914 694,9
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
1 914 694,9

229 994,6
Строительство кабельной линии 10кВ на детский сад и школу 1200 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области
7 854,1
Строительство инженерных сетей к школе № 20 на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (кадастровый номер: 01-174-014-2087
393 477,6
Строительство здания фронт- офиса Акмолинского областного суда
50 000,0
Строительство и реконструкция соединительной тепломагистрали по ул. Потанина - ул. Байтурсынова с 2Ду 500 мм на 2Ду 700 мм (от ТК-24 угол ул. Жунусова до ул. Янко)
46 391,2
Реконструкция АСУ ТП и полевого уровня КИПиА водогрейного пылеугольного котла КВТК 100-150" для ГКП на ПХВ "Кокшетау Жылу", г. Кокшетау
153 543,8
Сети электроснабжения для строительства МЖК на пересечении ул. Уалиханова и ул. Быковского
992 325,8
Замена электрофильтра установленного после котлоагрегата ст.№9 РК-2 Акмолинская область, г. Кокшетау
100 000,0
Бюджетные кредиты
1 914 694,9
в том числе:
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
1 914 694,9
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
1 914 694,9