Махамбет ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 81 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 183 шешімімен (01.04.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Махамбет ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы К. Мажиев
Махамбет аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
15 желтоқсандағы № 81
шешіміне қосымша
Махамбет ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Махамбетскому району
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2023 года № 81. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 31 марта 2025 года № 183
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 31.03.2025 № 183 (вводится в действие с 01.04.2025).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Махамбетскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Мажиев
Приложение к решению
Махамбетского районного
маслихата от 15 декабря
2023 года № 81
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Махамбетскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя