Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 132/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 41/14 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 132/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175869 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 098 116 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 330 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 549 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 747 280 мың теңге;
2) шығындар – 6 364 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38 907 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 243 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 305 483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 305 483 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
39 064 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру;
245 549 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыру;
3 469 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен қамтамасыз етуге;
671 604 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа жөндеу жүргізуге";
39 580 мың теңге – кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 132/38 "О Щербактинском районном бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 41/14. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 132/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175869) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 098 116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 330 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 287 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 549 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 747 280 тысяч тенге;
2) затраты – 6 364 692 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 907 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 243 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 305 483 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305 483 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
39 064 тысячи тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
245 549 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
3 469 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжения сельских населенных пунктов;
671 604 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта автомобильных дорог;
39 580 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог;