Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 34/11 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 - 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176143 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234979 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224625 мың теңге;
2) шығындар – 235652 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55383 мың теңге;
2) шығындар – 61087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 705 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144181 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1086 мың теңге;
трансферттер түсімі – 136858 мың теңге;
2) шығындар – 144382 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 138/39 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2023 года № 34/11. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 138/39 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176143) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 234979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10239 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 224625 тысяч тенге;
2) затраты – 235652 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60382 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55383 тысяч тенге;
2) затраты – 61087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 705 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 144181 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5922 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1086 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136858 тысяч тенге;
2) затраты – 144382 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65253 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5209 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60044 мың теңге;
2) шығындар – 65254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76896 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65281 мың теңге;
2) шығындар – 79798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2902 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2902 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86270 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77015 мың теңге;
2) шығындар – 86933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -663 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 717686 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 93368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 378 мың теңге;
трансферттер түсімі – 621525 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 тысяча тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65253 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60044 тысяч тенге;
2) затраты – 65254 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4863 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65281 тысяч тенге;
2) затраты – 79798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2902 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2902 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 86270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8031 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 77015 тысяч тенге;
2) затраты – 86933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -663 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 717686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 93368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 378 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 621525 тысяч тенге;