"4. 2023-2025 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 652 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 222 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 734 мың теңге;
2) шығындар – 36 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 464 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 088 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 326 мың теңге;
2) шығындар – 71 607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 519 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 139 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 874 мың теңге;
2) шығындар – 76 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 051 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 403 мың теңге;
2) шығындар – 38 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 652 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 626 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 222 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 734 тысячи тенге;
2) затраты – 36 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 464 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 326 тысяч тенге;
2) затраты – 71 607 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 519 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73 874 тысячи тенге;
2) затраты – 76 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 051 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 403 тысячи тенге;
2) затраты – 38 084 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 437 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 242 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 504 мың теңге;
2) шығындар – 35 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 718 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 643 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 075 мың теңге;
2) шығындар – 37 040 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 322 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 330 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 192 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 888 мың теңге;
2) шығындар – 109 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 191 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 193 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 257 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 593 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 242 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 504 тысячи тенге;
2) затраты – 35 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 643 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 075 тысяч тенге;
2) затраты – 37 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 322 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 322 тысячи тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 192 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 94 888 тысяч тенге;
2) затраты – 109 521 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 191 тысяча тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 193 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 868 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 257 тысяч тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 436 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 632 мың теңге;
2) шығындар – 144 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 358 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 261 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 228 мың теңге;
2) шығындар – 36 988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 727 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
323 991 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
40 186 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
19 135 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
61 748 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
18 642 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2 618 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстарына;
1 183 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне;
3 149 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
"3" мамырдағы
№ 3/3 шешіміне
1-қосымша
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"26" желтоқсандағы

поступления от продажи основного капитала – 3 436 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 632 тысячи тенге;
2) затраты – 144 551 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 358 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 261 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 228 тысяч тенге;
2) затраты – 36 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 727 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 727 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть целевые текущие трансферты на 2023 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
323 991 тысяча тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
40 186 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
19 135 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
61 748 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
18 642 тысячи тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 618 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных учреждений;
1 183 тысячи тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
3 149 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
"3" мая 2023 года № 3/3
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
"26" декабря 2022 года