Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 140/30 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 6/2 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 140/30 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175864 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 075 798 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 176 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 881 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 884 326 мың теңге;
2) шығындар – 7 163 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 742 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 135 117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 135 117 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 140/30 "Об Актогайском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 10 апреля 2023 года № 6/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2023 - 2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 140/30 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175864) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 075 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 176 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 881 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 884 326 тысяч тенге;
2) затраты – 7 163 173 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 742 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 135 117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 135 117 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.