Меңдіқара ауданы ауылдардың, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 83 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 908 752,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 85 182,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 799,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 336,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 816 433,4 мың теңге;
2) шығындар - 914 072,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 319,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 319,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 61 130,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 755 303,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Теңіз ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 915,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 61,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 25 007,8 мың теңге;
2) шығындар - 32 799,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 884,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 884,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сел, сельских округов Мендыкаринского района на 2024 - 2026 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 декабря 2023 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 908 752,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 85 182,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 799,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 336,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 816 433,4 тысяч тенге;
2) затраты - 914 072,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 5 319,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 319,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 61 130,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 755 303,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет села Тенизовское на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 915,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 847,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 61,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 25 007,8 тысяч тенге;
2) затраты - 32 799,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 884,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 884,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).

8. 2024 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 709,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 13 131,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Введен ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 766,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 796,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 54,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 45,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 14 870,0 мың теңге;
2) шығындар - 29 166,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 4 400,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 400,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 141,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 729,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Қарақоға ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 122 583,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 740,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 118 843,4 мың теңге;
2) шығындар - 122 987,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 404,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 404,5 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 18 709,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 13 131,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
9. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 766,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 796,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 54,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 45,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14 870,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29 166,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 4 400,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 400,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 10 141,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 729,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 122 583,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 740,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 118 843,4 тысяч тенге;
2) затраты - 122 987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 404,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 404,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).

12. 2024 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 858,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 95 985,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Краснопреснен ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 139,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 267,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 63,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 24 859,6 мың теңге;
2) шығындар - 41 650,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 9 511,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 511,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 183,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 676,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Ломоносов ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 942,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 088,5 мың теңге;
2) шығындар - 42 943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 7 001,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 001,2 мың теңге.

12. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 22 858,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 95 985,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 139,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 267,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 63,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 950,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 24 859,6 тысяч тенге;
2) затраты - 41 650,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 9 511,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 511,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 21 183,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 676,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 942,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 429,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 420,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 088,5 тысяч тенге;
2) затраты - 42 943,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 7 001,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 001,2 тысяч тенге.

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 109,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 979,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Михайлов ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 241 136,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 23 249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 848,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 596,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 216 443,8 мың теңге;
2) шығындар - 255 706,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 14 569,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 14 569,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 596,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 195 847,8 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Первомай ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 354 140,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 27 653,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 538,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 324 248,9 мың теңге;
2) шығындар - 357 203,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 15– в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 16 109,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 979,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16– в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 241 136,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 23 249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 848,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 596,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 216 443,8 тысяч тенге;
2) затраты - 255 706,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 14 569,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14 569,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17– в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 20 596,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 195 847,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18– в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
19. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 354 140,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 27 653,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 538,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 324 248,9 тысяч тенге;
2) затраты - 357 203,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

22. 2024 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 544,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 68 154,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 170 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың

22. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23 544,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 68 154,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 23.12.2024 № 170 (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата