Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІM ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 545 424,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 434 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 869,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 919,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 088 090,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 785 847,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 51 148,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 180 125,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 128 977,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 56 640,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 56 640,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -348 211,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 348 211,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.12.2024 № 160 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылы облыстық бюджеттен субвенция аударылмағанын ескертеміз.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 358 773,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Қарабалық кенті – 27 092,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі – 25 875,0 мың теңге;
Бозкөл ауылы – 25 835,0 мың теңге;
Бөрлі ауылы – 31 133,0 мың теңге;
Лесное ауылы – 18 264,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі – 23 350,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі – 33 283,0 мың теңге;
Победа ауылы – 24 089,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 23 545,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 24 917,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі – 32 904,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі – 28 414,0 мың теңге;

О районном бюджете Карабалыкского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 70. Прекращено действие в связи с истечением срока
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 545 424,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 434 546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 869,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 919,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 088 090,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 785 847,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 148,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 180 125,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 977,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 640,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 56 640,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -348 211,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 348 211,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.12.2024 № 160 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в 2024 году субвенций, передаваемых из областного бюджета, не предусмотрено.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сел, сельских округов на 2024 год в сумме 358 773,0 тысячи тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 27 092,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 25 875,0 тысяч тенге;
села Босколь – 25 835,0 тысяч тенге;
села Бурли – 31 133,0 тысячи тенге;
села Лесное – 18 264,0 тысячи тенге;
Михайловского сельского округа – 23 350,0 тысяч тенге;
Новотроицкого сельского округа – 33 283,0 тысячи тенге;
села Победа – 24 089,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 23 545,0 тысяч тенге;
Кособинского сельского округа – 24 917,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 32 904,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 28 414,0 тысяч тенге;

Тоғызақ ауылдық округі – 40 072,0 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 168 757,0 мың теңге сомасында көзделгенін ескертеміз.
5. Қарабалық ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 1000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының

Тогузакского сельского округа – 40 072,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 168 757,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2024 год в сумме 1000,0 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата