Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 100 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 255,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 327,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 928,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 829,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -574,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 574,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 15 969,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аршалы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 645,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 771,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 38 747,2 мың теңге;
2) шығындар – 47 177,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -532,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 532,1 мың теңге.

О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 255,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 327,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 928,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29 829,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -574,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 574,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 14 543,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 645,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 771,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 747,2 тысяч тенге;
2) затраты – 47 177,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -532,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 532,1 тысячи тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 27 160,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Әйет ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 272,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 768,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 504,7 мың теңге;
2) шығындар – 44 848,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 575,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 575,9 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 19 11 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. Әйет ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Глебовка ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 127,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 43 269,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 305,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 34 264,0 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 272,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 768,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 504,7 тысяч тенге;
2) затраты – 44 848,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 575,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 575,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19 703,0 тысячи тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет села Глебовка на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 127,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 858,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 269,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 305,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 178,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 178,4,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 20 456,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8-1. Глебовка ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Денисов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 708 945,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 81 905,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 306,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 625 731,7 мың теңге;
2) шығындар – 717 729,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 783,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 783,8 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 68 534,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10-1. Денисов ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 5 989,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Красноармейск ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 523,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 586,3 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 178,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 178,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 22 567,0 тысяч тенге.
8-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).
9. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 708 945,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 81 905,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 306,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 625 731,7 тысяч тенге;
2) затраты – 717 729,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 783,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 783,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 61 488,0 тысяч тенге.
10-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 5 989,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).
11. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 523,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 586,3 тысячи тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 138,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 51 799,2 мың теңге;
2) шығындар – 76 895,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -372,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 372,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Красноармейск ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 21 323,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12-1. Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Қырым ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 285,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 505,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 561,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 77 218,7 мың теңге;
2) шығындар – 83 482,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,3 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 18 047,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14-1. Қырым ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51 799,2 тысячи тенге;
2) затраты – 76 895,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -372,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 372,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21 323,0 тысячи тенге.
12-1. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет села Крымское на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 285,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 505,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 561,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 77 218,7 тысяч тенге;
2) затраты – 83 482,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -197,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 17 814,0 тысяч тенге.
14-1. Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,6 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Перелески ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 010,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 357,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 76,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46 577,8 мың теңге;
2) шығындар – 54 343,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -332,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 332,9 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 18 164,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Покров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 016,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 108,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 56 908,1 мың теңге;
2) шығындар – 63 092,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -76,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76,5 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 20 338,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Приречен ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Утвердить бюджет села Перелески на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 010,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 357,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 577,8 тысяч тенге;
2) затраты – 54 343,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -332,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 332,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 19 031,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 016,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 108,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 56 908,1 тысяч тенге;
2) затраты – 63 092,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -76,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19 880,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

24. 2024 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 25 578,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
24-1. Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 1,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 19 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

24. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 29 104,0 тысячи тенге.
24-1. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.03.2024 № 19 (вводится в действие с 01.01.2024).

25. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 100 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 70 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 29 декабря 2023 года
№ 100
Бюджет Архангельского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.12.2024 № 70 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Д о х о д ы