Жетісу облысы, Сарқан ауданы Сарқан қаласындағы көшені қайта атау туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 тамыздағы № 1 бірлескен қаулысы және Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 7 тамыздағы № 8-36 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12- бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Сарқан қаласы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 11 мамырдағы Жетісу облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарқан ауданы, Сарқан қаласындағы солтүстік-батысында орналасқан "Н. Некрасов" көшесі "Хиуаз Доспанова" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулының орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Депутаттар өкілеттігі, әлеуметтік саясат, білім, денсаулықты сақтау, жастар және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданы әкімінің м.а А. Калиаскаров
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М.Разбеков

О переименовании улицы города Саркан, Сарканского района, области Жетісу
Совместные постановление акимата Сарканского района Алматинской области Жетісу от 7 августа 2023 года № 1 и решение маслихата Сарканского района области Жетісу от 7 августа 2023 года № 8-36
В соответствии с подпунктом статьи 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" c учетом мнения населения города Саркан и на оснавании заключения ономастической комиссии области Жетісу от 11 мая 2023 года, акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Н. Некрасов" расположенную на северо-западе города Саркан, Сарканского района в улицу "Хиуаз Доспанова"
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения и постановления возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По вопросам полномочий депутатов, социальной политики, образования, здравоохранения, взаимодействия с молодежными и общественными объединениями".
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима Сарканского районного А. Калиаскаров
Председатель Сарканского района маслихата М.Разбеков