Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 80 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 359 238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 654 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42 141 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 87 569 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 575 398 мың теңге;
2) шығындар – 17 002 260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 575 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 643 022 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 067 758 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 575 264 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 240 "О городском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 8 декабря 2023 года № 80. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 240 "О городском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 359 238 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 654 130 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 42 141 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 87 569 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 575 398 тысяч тенге;
2) затраты – 17 002 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 575 264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 643 022 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 067 758 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 575 264 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

6 607
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 607
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 287
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 320
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
602 371
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
68 037
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 037
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
359 259
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
248 521
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 738
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
90 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99 776
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 776
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
75 299
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 299
02
Қорғаныс
50 690
1
Әскери мұқтаждар
49 699
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
49 699
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
49 699
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
991
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
991
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
262
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
729
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
56 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
56 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

6 607
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 607
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 287
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 320
9
Прочие государственные услуги общего характера
602 371
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
68 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
68 037
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
359 259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
248 521
013
Капитальные расходы государственного органа
20 738
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
90 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99 776
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения )
99 776
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
75 299
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
75 299
02
Оборона
50 690
1
Военные нужды
49 699
122
Аппарат акима района (города областного значения)
49 699
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
49 699
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
991
122
Аппарат акима района (города областного значения)
991
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
262
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
729
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
56 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
56 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах