Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2850 қаулысы. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 3-тармағының 7-1) тармақшасы және 62-бабы 6-тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шымкент қаласының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберсін:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 21 декабря 2023 года № 2850. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;

2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуы "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан туындайтын қатынастарға қолданылады.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
Қаулысына қосымша
Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
жыл
Шымкент қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге бір күнге ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге) (арнайы мектепке дейінгі ұйымдар мен коррекциялық топтарын қоспағанда)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Мемлекет тік мектепке дейінгі ұйым
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйым
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (толық емес күн болатын топтар)
Мектепке дейінгі ұйымдағы санаторлық топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы коррекциялық топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым мен мемлекеттік тапсырыс орналастырылған жекеменшік мектепке дейінгі ұйым (жас ерекшелігіне қарай)
3 жасқа дейін

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление образования города Шымкент".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2023 года.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы города Шымкент
год
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Шымкент
Размер родительской платы на одного воспитанника в день (тенге) (за исключением специальных дошкольных организаций и коррекционных групп)
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственная дошкольная организация
Частная дошкольная организация
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с неполным днем пребывания)
Санаторные группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Коррекционные группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Государственная дошкольная организация и частная дошкольная организация, в которой размещен государственный заказ (в зависимости от возраста)
до 3-х лет