2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 138/39 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 10-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 233647 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 226 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224625 мың теңге;
2) шығындар – 234320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55383 мың теңге;
2) шығындар – 61087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 705 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 34/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144894 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1086 мың теңге;
трансферттер түсімі – 136858 мың теңге;
2) шығындар – 145095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 – 2025 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2022 года № 138/39. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 10 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 233647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 226 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 224625 тысяч тенге;
2) затраты – 234320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61842 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57027 тысяч тенге;
2) затраты – 61842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 144894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 366 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1086 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136858 тысяч тенге;
2) затраты – 145095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65505 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5461 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60044 мың теңге;
2) шығындар – 65986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -481 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76896 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5034 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65281 мың теңге;
2) шығындар – 79798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2902 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2902 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85835 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76151 мың теңге;
2) шығындар – 86498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -663 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5) дефицит (профицит) бюджета – -201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5461 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 60044 тысячи тенге;
2) затраты – 65986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -481 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6053 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5034 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65281 тысяча тенге;
2) затраты – 79798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2902 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2902 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 76151 тысяча тенге;
2) затраты – 86498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -663 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).

7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 890433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 96116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 742 мың теңге;
трансферттер түсімі – 790693 мың теңге;
2) шығындар – 892957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2524 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 42/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 362414 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 46514 мың теңге;
Галкино – 50027 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 52590 мың теңге;
Орловка – 32311 мың теңге;
Сосновка – 54156 мың теңге;
Шалдай – 47173 мың теңге;
Шарбақты – 79643 мың теңге.

7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 890433 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2882 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 742 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 790693 тысячи тенге;
2) затраты – 892957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2524 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2524 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 42/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 362414 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 46514 тысяч тенге;
Галкинский – 50027 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 52590 тысяч тенге;
Орловский – 32311 тысяч тенге;
Сосновский – 54156 тысяч тенге;
Шалдайский – 47173 тысяч тенге;
Шарбактинский – 79643 тысяч тенге.

9. 2023 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 338845 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
7000 мың теңге – абаттандыруға;
70000 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа жөндеу жүргізуге;
261845 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға.
10. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы

9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2023 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 338845 тысяч тенге, в следующих размерах:
7000 тысяч тенге – на благоустройство;
70000 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта автомобильных дорог;
261845 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Н. Кизатов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года