Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/20 "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 тамыздағы № 110/30 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26227 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7117470 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 952224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47384 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6114712 мың теңге;
2) шығындар – 7265034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62586 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47682 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 210150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 210150 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
11570 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
295740 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
67372 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
5260 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
418303 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 77/20 "О Щербактинском районном бюджете на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 5 августа 2022 года № 110/30. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2022 - 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 77/20 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26227) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7117470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952224 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 47384 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6114712 тысяч тенге;
2) затраты – 7265034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62586 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47682 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 210150 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 210150 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
11570 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
295740 тысяч тенге – на проведение среднего и текущего ремонта автомобильных дорог;
67372 тысячи тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5260 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
418303 тысячи тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.