Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қарашадағы № 1/29 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26022 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 410 631 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 128 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 112 441 мың теңге;
2) шығындар – 6 643 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 053 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 837 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 272 709 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 709 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 9 550 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
255 177 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 362 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 660 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
54 329 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
15 355 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
903 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне;

пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 410 631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 128 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 939 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 144 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 112 441 тысяча тенге;
2) затраты – 6 643 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 837 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 709 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 709 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 9 550 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2022 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
255 177 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 362 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 660 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
54 329 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
15 355 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
903 тысячи тенге – на функционирование автомобильных дорог сельских населенных пунктов;

59 043 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
100 мың теңге – ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
1 456 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге;
871 мың теңге – ауылдық елді мекендердің күрделі шығыстарына;
4 035 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
400 мың теңге – мемлекеттің органның күрделі шығыстарына.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

59 043 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
100 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
1 456 тысяч тенге – на проведение ремонта объектов культуры сельских населенных пунктов;
871 тысяча тенге – на капитальные расходы сельских населенных пунктов;
4 035 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
400 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.