2023-2025 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 148/31 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 706 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 196 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 510 мың теңге;
2) шығындар – 53 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;

О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 148/31. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 196 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 510 тысяч тенге;
2) затраты – 53 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 359 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 359 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 74/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -359 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 359 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 74/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.