Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 76/16 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қазандағы № 123/27 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 76/16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162858 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 271434 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 17690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 33011мың теңге;
трансферттер түсімі – 219590 мың теңге;
2) шығындар - 273009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1575 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1575 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 76/16 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 13 октября 2022 года № 123/27. Прекращено действие в связи с истечением срока
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2022 - 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 76/16 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162858) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 271434тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 17690 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 33011 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 219590 тысяч тенге;
2) затраты – 273009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1575 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1575 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.