"Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 шілдедегі № 633 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 571 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 201 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 28.04.2025 № 201 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 шілдедегі № 633 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23445 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларында:
1.3.3-реттік номері бойынша:
"
1.3.3
Кеңсе керек-жарақтары мен басқа да шығыс материалдар
қағаз А4
12
бума (500 парақ)
1 жыл
парақ форматы: А4, өлшемі: 210 х 297 мм, қағаз сыныбы: В, В+ С, С+
кеңсе пышағы
1
дана
1 жыл
Дене материалы: пластик, пышақ материалы: баспайтын болат, пышақтың ені-18 мм артық емес
қайшы
1
дана
2 жыл
пышақ материалы: Тот баспайтын болат, қалам материалы: пластик, Ұзындығы: 30 см артық емес
степлер
1
дана
2 жыл
корпус материалы: соққыға төзімді пластик немесе металл, бекітілген парақтардың саны: 2 парақтан 210 параққа дейін
антистеплер
1
дана
2 жыл
механизм материалы: Металл, қалам материалы: соққыға төзімді пластик, қапсырмалардың түрі мен мөлшері: №10-дан 24x23 мм-ге дейін
сызғыш
1
дана
1 жыл
корпус материалы: пластик, металл немесе ағаш, белгілеу ұзындығы: 40 см артық емес
өшіргіш
1
дана
1 жыл
Дене материалы: Табиғи немесе синтетикалық резеңке
жалпы дәптер
1
дана
1 жыл
мұқаба материалы: борланған картон немесе бумвинил
кеңсе желімі
1
дана
1 жыл
Дене материалы: пластик, құрамы: сұйық немесе қатты
скотч
1
дана
1 жыл
материал: полипропилен, ені: 48 мм артық емес, ұзындығы: 132 м артық емес
кеңсе кнопкалары
1
орау
1 жыл
корпус материалы: никелденген металл, қалпақтың диаметрі 10 мм артық емес
корректор
1
дана
1 жыл
корпус материалы: пластикалық бөтелке, су немесе химиялық негізде щеткамен
кеңсе(қойма) кітабы
2
дана
1 жыл
мұқаба материалы: бумвинил, картон, ішкі блок: офсеттік қағаз
картоннан тезтікпе
8
дана
1 жыл
мұқаба материалы: бумвинил, картон, ішкі блок: офсеттік қағаз
файл-қосымша парақ
10
дана
1 жыл

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 633 "Об утверждении натуральных норм материально-технического обеспечения государственных органов"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 9 июня 2022 года № 571. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 апреля 2025 года № 201.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.04.2025 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 633 "Об утверждении натуральных норм материально-технического обеспечения государственных органов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23445) следующие изменения:
в Натуральных нормах материально-технического обеспечения государственных органов, утвержденных указанным приказом:
по порядковому номеру 1.3.3:
строки
"
1.
3.
3
3
3
Канцелярские принадлежности и другие расходные материалы
бумага А4
12
пачка (500 листов)
1 год
формат листов: А4, размеры: 210 х 297 мм, класс бумаги: В, В+, С, С+
нож канцелярский
1
штука
1 год
материал корпуса: пластик, материал лезвий: нержавеющая сталь, ширина лезвия - не более 18 мм
ножницы
1
штука
2 года
материал лезвий: нержавеющая сталь, материал ручек: пластик, длина: не более 30 см
степлер
1
штука
2 года
материал корпуса: ударопрочный пластик или металл, количество скрепляемых листов: от 2 листов до 210 листов
антистеплер
1
штука
2 года
материал механизма: металлический, материал ручки: ударопрочный пластик, тип и размер скоб: от №10 до 24x23 мм
линейка
1
штука
1 год
материал корпуса: пластик, металлическая или деревянная, длина разметки: не более 40 см
ластик
1
штука
1 год
материал корпуса: натуральный или синтетический каучук
тетрадь общая
1
штука
1 год
материал обложки: мелованный картон или бумвинил
клей канцелярский
1
штука
1 год
материал корпуса: пластик, состав: жидкий или твердый
скотч
1
штука
1 год
материал: полипропилен, ширина: не более 48 мм, длина: не более 132 м
кнопки канцелярские
1
упаковка
1 год
материал корпуса: никелированный металл, диаметр шляпки не более 10 мм
корректор
1
штука
1 год
материал корпуса: пластиковый флакон, на водной или химической основе с кисточкой
канцелярская (амбарная) книга
2
штука
1 год
материал обложки: бумвинил, картон, внутренний блок: офсетная бумага
скоросшиватель картонный
8
штука
1 год
тип картона: мелованный или немелованный, механизм сшивания: металлический, формат: А4, плотность: не более 500 грамм
файл-вкладыш
10
штука
1 год

материал: полипропилен, А4 форматы, материалдың қалыңдығы 100 мкм артық емес
пластиктен жасалған конверттер А4 кнопкалармен
1
дана
1 жыл
корпус материалы: пластик, формат А4, материалдың қалыңдығы: 350 мкм артық емес
"
жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.2
Кеңсе керек-жарақтары мен басқа да шығыс материалдар
қағаз А4
4
бума (500 парақ)
1 жыл
парақ форматы: А4, өлшемі: 210 х 297 мм, қағаз сыныбы: В, В+ С, С+
кеңсе пышағы
1
дана
3 жыл
Дене материалы: пластик, пышақ материалы: баспайтын болат, пышақтың ені-18 мм артық емес
қайшы
1
дана
3 жыл
пышақ материалы: Тот баспайтын болат, қалам материалы: пластик, Ұзындығы: 30 см артық емес
степлер
1
дана
3 жыл
корпус материалы: соққыға төзімді пластик немесе металл, бекітілген парақтардың саны: 2 парақтан 210 параққа дейін
антистеплер
1
дана
3 жыл
механизм материалы: Металл, қалам материалы: соққыға төзімді пластик, қапсырмалардың түрі мен мөлшері: №10-дан 24x23 мм-ге дейін
Сызғыш
1
дана
3 жыл
корпус материалы: пластик, металл немесе ағаш, белгілеу ұзындығы: 40 см артық емес
өшіргіш
1
дана
3 жыл
Дене материалы: Табиғи немесе синтетикалық резеңке
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев

материал: полипропилен, Формат А4, толщина материала не более 100 мкм
пластиковые конверты А4 с кнопками
1
штука
1 год
материал корпуса: пластик, формат А4, толщина материала: не более 350 мкм
"
изложить в следующей редакции:
"
44.2
Канцелярские принадлежности и другие расходные материалы
бумага А4
4
пачка (500 листов)
1 год
формат листов: А4, размеры: 210 х 297 мм, класс бумаги: В, В+, С, С+
нож канцелярский
1
штука
3 года
материал корпуса: пластик, материал лезвий: нержавеющая сталь, ширина лезвия - не более 18 мм
ножницы
1
штука
3 года
материал лезвий: нержавеющая сталь, материал ручек: пластик, длина: не более 30 см
степлер
1
штука
3 года
материал корпуса: ударопрочный пластик или металл, количество скрепляемых листов: от 2 листов до 210 листов
антистеплер
1
штука
3 года
материал механизма: металлический, материал ручки: ударопрочный пластик, тип и размер скоб: от №10 до 24x23 мм
линейка
1
штука
3 года
материал корпуса: пластик, металлическая или деревянная, длина разметки: не более 40 см
ластик
1
штука
3 года
материал корпуса: натуральный или синтетический каучук
".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев