2022 - 2024 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 77/16 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65076 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 77 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 158 мың теңге;
трансферттер түсімі - 62049 мың теңге;
2) шығындар - 66876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1800 мың теңге;

О бюджете сельского округа Ақжол на 2022 - 2024 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 77/16. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2792 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 62049 тысяч тенге;
2) затраты – 66876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1800 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1800 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 134/29 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы № 77/16
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2022 № 134/29 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 29 декабря 2021 года
№ 77/16
Бюджет сельского округа Ақжол на 2022 год (с изменениями)