Қостанай облысы Әулиекөл ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 82 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әулиекөл ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 110 191,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 840,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –1 194,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 75 824,8 мың теңге;
2) шығындар – 112 737,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 545,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 545,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 49 730,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Көктал ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 227,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 267,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 385,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 158,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 158,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 398,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Первомай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района Костанайской области на 2022-2024 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 82. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 191,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 840,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 194,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 75 824,8 тысяч тенге;
2) затраты – 112 737,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 545,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 545,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 49 730,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Коктал на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 227,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 267,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 385,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 158,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 158,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 398,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 22 455,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 595,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 693,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 238,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 238,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Первомай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 598,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Тимофеев ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 676,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 164,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 472,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 788,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 112,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 112,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Тимофеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 103,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Құсмұрын кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –445 191,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 889,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 428 270,8 мың теңге;
2) шығындар – 446 363,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 171,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 171,6 мың теңге.

1) доходы – 22 455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 827,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 595,0 тысяч тенге;
2) затраты –22 693,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 238,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 238,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете села Первомайское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19 598,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 676,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 164,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 472,0 тысячи тенге;
2) затраты – 28 788,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 112,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 112,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете села Тимофеевка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22 103,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 445 191,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 889,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 562,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 428 270,8 тысяч тенге;
2) затраты – 446 363,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 171,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 171,6 тысяч тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 45 435,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Аманқарағай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 747,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 680,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 100 890,6 мың теңге;
2) шығындар – 124 818,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 071,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 071,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 41 019,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Диев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 442,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 727,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 232,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 790,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790,7 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 742,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қазанбасы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 759,0 мың теңге, оның ішінде:

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 45 435,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 747,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 680,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 100 890,6 тысяч тенге;
2) затраты – 124 818,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 071,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 071,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 41 019,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 442,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 521,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 144,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 232,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 790,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 790,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 27 742,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 759,0 тысяч тенге, в том числе по:

20. 2022 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 541,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Новоселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 135,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 465,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 569,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 342,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 207,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207,8 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2022 жылға арналған Новоселов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 679,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Сұлукөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 019,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 692,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 116,4 мың теңге;
2) шығындар – 27 119,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99,9 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылға арналған Сұлукөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 169,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Чернигов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 465,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 246,0 мың теңге;

20. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 27 541,0 тысяча тенге.
21. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 135,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 465,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 569,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 342,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 207,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Учесть, что в бюджете Новоселовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 24 679,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Сулукольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 019,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 692,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –120 ,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 116,4 тысячи тенге;
2) затраты – 27 119,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 99,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 99,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Учесть, что в бюджете Сулукольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 169,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 465,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 886,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 246,0 тысяч тенге;

26. 2022 жылға арналған Чернигов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 710,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне
1-қосымша
Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

26. Учесть, что в бюджете Черниговского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22 710,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 82
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы