Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығы.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ереже бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің Бірінші орынбасары
– Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер –
Министрінің Бірінші
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1431 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ереже
Ескерту. Ереженің тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
Ескерту. Ереже жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 12.07.2022 № 694 бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Комитет) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында және орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласындағы іске асыру функцияларын жүзеге асырады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
2. Комитет өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

Об утверждении Положения о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431.
Сноска. Заголовок – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Первый заместитель Премьер – Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан А. Смаилов
Утверждено
приказом Первого заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 декабря 2019 года № 1431
Положение о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Заголовок – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
Сноска. Положение - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 12.07.2022 № 694.
Глава 1. Общие положения
1. Республиканское государственное учреждение "Комитет государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее – Комитет) осуществляет руководство в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также реализационные функции в сфере организации и проведения централизованных государственных закупок.
Сноска. Пункт 1 – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
2. Комитет осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.

3. Комитет республикалық мемлекеттiк мекеменің ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, қазақ тiлде өз атауы бар мөрлерi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.
4. Комитет азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан кіреді.
5. Комитет заңнамаға сәйкес уәкілеттік берілген жағдайда мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқылы.
6. Комитет өз құзыретіндегі мәселелер бойынша Комитет басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін заңнамада белгіленген тәртіппен шешімдер қабылдайды.
7. Комитеттің құрылымы және штат санының лимиті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бекітіледі.
8. Комитеттің заңды мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 11.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 24.05.2024 № 323 бұйрығымен.
9. Комитеттің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттiк мекемесi".
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
10. Осы Ереже Комитеттің құрылтай құжаты болып табылады.
11. Комитеттің қызметiн қаржыландыру республикалық бюджеттен жүзеге асырылады.
12. Комитетке кәсiпкерлiк субъектiлерiмен Комитет функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Комитетке заңнамалық актiлермен кірістер әкелетін қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда осы қызметтен алынған кірістер мемлекеттік бюджеттiң кiрiсiне жіберіледі.
2-тарау. Комитеттің мiндеттерi, функциялары, құқықтары мен міндеттері
13. Мақсаттары:
1) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету;
2) мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық бюджет бойынша түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын қалыптастыру және бекiту;
3) түсімдерді республикалық, жергілікті бюджеттер, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры, салықтық емес төлемдер есебінен қалыптастырылатын бюджеттен тыс қорлар және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше (бұдан әрі – ЕАЭО) мемлекеттердің бюджеттері арасында түсімдердің бөлінуін қамтамасыз ету;
4) республикалық бюджеттің атқарылуы, жергілікті бюджеттердің атқарылуына Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қазынашылық қызмет көрсету сапасын арттыруға, қазынашылық ақпараттық жүйелерінің іркіліссіз жұмыс істеуі мен ақпараттық қауіпсіздігіне бағытталған қазынашылық ақпараттық жүйелерін жетілдіруді қамтамасыз ету;

3. Комитет является юридическим лицом в организационно-правовой форме республиканского государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на казахском языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.
4. Комитет вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Комитет имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Комитет по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя Комитета и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
7. Структура и лимит штатной численности Комитета утверждаются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Юридический адрес Комитета: 010000, город Астана, проспект Жеңіс, 11.
Сноска. Пункт 8 - в редакции приказа Министра финансов РК от 24.05.2024 № 323.
9. Полное наименование Комитета – республиканское государственное учреждение "Комитет государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
Сноска. Пункт 9 – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
10. Настоящее Положение является учредительным документом Комитета.
11. Финансирование деятельности Комитета осуществляется из республиканского бюджета.
12. Комитету запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся полномочиями Комитета.
Если Комитету законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
Глава 2. Задачи, функции, права и обязанности Комитета
13. Задачи:
1) исполнение республиканского бюджета и обслуживание исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим;
2) формирование и утверждение сводного плана финансирования по обязательствам, сводного плана поступлений и финансирования по платежам по республиканскому бюджету;
3) распределение поступлений между республиканским, местными бюджетами, Национальным фондом Республики Казахстан, внебюджетными фондами, формируемыми за счет неналоговых платежей, и бюджетами государств-членов Евразийского экономического союза (далее – ЕАЭС);
4) совершенствование информационных систем казначейства, направленное на повышение качества исполнения республиканского бюджета, казначейского обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, обеспечение бесперебойного функционирования и информационной безопасности информационных систем казначейства;

5) бюджеттік есепке алуды жүргізу;
6) республикалық және жергілікті бюджеттер бойынша қаржылық есептілікті шоғырландыру;
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін республикалық және жергілікті бюджеттер бойынша бюджеттік есептілікпен қамтамасыз ету;
8) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін, уәкілетті мемлекеттік органдарды, ЕАЭО мүше мемлекеттерді және Еуразиялық экономикалық комиссияны (бұдан әрі – ЕЭК) бюджетке түскен түсімдер бойынша есептілікпен қамтамасыз ету;
9) Комитеттің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша халықаралық ынтымақтастық;
10) Комитеттің құзыреті шегінде ЕАЭО бойынша халықаралық шарттардың жобаларын дайындауға қатысу;
11) өтімділікті басқару;
12) орталықтандырылған мемлекеттік ұйымдарды ұйымдастыру және өткізу рәсімдерін орындауды жүзеге асыру;
13) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де міндеттерді орындау.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қаржы министрінің 24.05.2024 № 323; 03.10.2025 № 565 бұйрықтарымен.
14. Құқықтары мен міндеттері:
1) мемлекеттiк мекемелерден республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуын ұйымдастыру үшін қажетті ақпарат пен мәліметтерді алу, ал оларды уақтылы ұсынбаған жағдайда бухгалтерлік есептілікті сұрату;
2) қаржылық тәртіпті сақтауға, мемлекет қаражатын мақсатқа сай және тиімді пайдалануға бағытталған ұсыныстар енгізу;
3) бірыңғай қазынашылық шоттары болуы және теңгемен және шетелдік валютада банктік шоттары болуы;
4) инвестициялық жобаларды іске асыру үшін жауапты мемлекеттік органдардан үкіметтік сыртқы қарыз қаражатының түсуі (игерілуі) және жұмсалуы туралы есептер сұрату және алу;
5) шетелдік елдердің жұмыстарының тәжірибесін практикалық пайдалану бойынша ұсыныстар әзірлеу;
6) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен келісу бойынша түсімдердің болжамды көлемін ескере отырып, бюджеттік бағдарламалар бойынша төлемдерді жүзеге асырудың ай сайынғы кестесіне өзгерістер енгізу;
7) өз құзыреті шегінде бұйрықтарды әзірлеу және қабылдау;
8) алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен;
9) мемлекеттік мекемелердің қаржылық құжаттарында бұзушылықтар айқындалған кезде оларды тиісті органдардың қарауына жіберу;
10) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілердің жобаларын қарау;
11) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері мен мемлекеттік қазынашылық органдарының қызметтеріне тексеруді жүзеге асыру, оларды жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;

5) ведение бюджетного учета;
6) консолидация финансовой отчетности по республиканскому и местным бюджетам;
7) обеспечение структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан бюджетной отчетностью по республиканскому и местным бюджетам;
8) обеспечение структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан, уполномоченных государственных органов, государств – членов ЕАЭС и Евразийской экономической комиссии (далее - ЕЭК) отчетностью по поступлениям в бюджет;
9) международное сотрудничество по вопросам, входящим в компетенцию Комитета;
10) участие в подготовке проектов международных договоров в пределах компетенции Комитета по ЕАЭС;
11) управление ликвидностью;
12) осуществление выполнения процедур организации и проведения централизованных государственных закупок;
13) выполнение иных задач, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 24.05.2024 № 323; от 03.10.2025 № 565.
14. Права и обязанности:
1) получать от государственных учреждений информацию и сведения, необходимые для организации исполнения республиканского и местных бюджетов, а в случае их несвоевременного представления, запрашивать бухгалтерскую отчетность;
2) вносить предложения, направленные на соблюдение финансовой дисциплины, целевое и эффективное использование государственных средств;
3) иметь единый казначейский счет и банковские счета в тенге и иностранной валюте;
4) запрашивать и получать от государственных органов, ответственных за реализацию инвестиционных проектов, отчеты о поступлении (освоении) и расходовании средств правительственных внешних займов;
5) разрабатывать предложения по практическому использованию опыта работы зарубежных стран;
6) вносить изменения в помесячный график осуществления выплат по бюджетным программам с учетом прогнозных объемов поступлений по согласованию с администраторами бюджетных программ;
7) разрабатывать и принимать в пределах своей компетенции приказы;
8) исключен приказом Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
9) при выявлении нарушений в финансовых документах государственных учреждений направлять их на рассмотрение в соответствующие органы;
10) рассматривать проекты нормативных правовых актов по вопросам исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим;
11) осуществлять проверку деятельности структурных подразделений и органов государственного казначейства, вносить предложения по ее совершенствованию;

12) мемлекеттік бюджетке қатысты және оның есебінен ұлттық және шетелдік валютада (оларды жүзеге асыруға үшінші тұлғаларға өкілеттік беру құқығынсыз), мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуінен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес олар алатын, мемлекеттік мекемелер үшін, филантропиялық қызметтен және (немесе) демеушілік қызметтен, және (немесе) меценаттық қызметтен және (немесе) кіші отанға қолдау көрсету жөніндегі қызметтен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жеке және (немесе) заңды тұлғалардың қайтарымдылық не белгілі бір жағдайлар туындағанда тиісті бюджетке немесе үшінші тұлғаларға аудару шартымен мемлекеттік мекемелерге беретін ақшаларына; квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң жарғылық капиталдарын ұлғайту және оларды инвестициялық жобаларды іске асыруға немесе мемлекеттік тапсырманы орындауға арналған республикалық бюджет туралы заңда не жергілікті бюджет туралы мәслихат шешімінде тиісті қаржы жылына көзделген ақшаға; қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлерге аударылатын ақшаға; мемлекеттік бағдарламаларды қаржылық қолдауды жүзеге асыруға арналған бюджет ақшасына; Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен берілген қарыз шарттарына сәйкес мемлекеттік кепілдікпен қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздардың ақшасына мынадай банк операцияларын іске асыру;
қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашу, жүргiзу және жабу және бюджет заңнамасында көзделген шоттарды ашу;
аударым операциялары: мемлекеттік мекемелердің төлеуге берілетін шоттарының, мемлекеттік кірістер органдары, квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң, қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлердің, қаржылық қолдау операторларының, мемлекет кепілдік берген қарызды тартқан қарыз алушылардың, дербес білім беру ұйымдарының, әлеуметтік медициналық сақтандыру Қорының төлем тапсырмаларының негізінде төлемдерді жүргізу;
аккредитив ашу, олар бойынша міндеттемелер орындау және жабу.

12) осуществлять следующие банковские операции в национальной и иностранной валюте в отношении и за счет средств государственного бюджета (без права делегирования их осуществления третьим лицам), денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг); денег от филантропической деятельности и (или) спонсорской деятельности, и (или) меценатской деятельности, и (или) деятельности по оказанию поддержки малой родине для государственных учреждений, получаемой ими в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан; денег, передаваемых государственному учреждению в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан физическими и (или) юридическими лицами на условиях их возвратности либо перечисления при наступлении определенных условий в соответствующий бюджет или третьим лицам; денег, предусмотренных на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете либо решением маслихата о местном бюджете, на формирование или увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора и их использованием на реализацию инвестиционных проектов либо выполнение государственного задания (контрольный счет наличности субъекта квазигосударственного сектора), за исключением случаев увеличения уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора, осуществляющих инвестирование через фонды прямых инвестиций и (или) венчурные фонды, а также при формировании в минимальном размере, установленном законами Республики Казахстан, уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора; денег перечисляемых генеральным подрядчикам, в рамках казначейского сопровождения; бюджетных денег и их использованием на осуществление финансовой поддержки государственных программ; денег негосударственных займов, обеспеченных государственной гарантией, в соответствии с договорами займа под государственную гарантию Республики Казахстан:
открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов, предусмотренных бюджетным законодательством;
переводные операции: проведение платежей на основании счетов к оплате государственных учреждений, платежных поручений органов государственных доходов, субъектов квазигосударственного сектора, генеральных подрядчиков в рамках казначейского сопровождения государственных закупок, операторов финансовой поддержки, заемщиков, привлекших гарантированный государством заем, автономных организаций образования, Фонда социального медицинского страхования;
открытие аккредитива, исполнение обязательств по нему и закрытие.

Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
15. Функциялары:
1) қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын және бюджет заңнамасында көзделген шоттарды ашу, жүргiзу және жабу;
2) республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ұсынған түсiмдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық бюджеттің мiндеттемелері бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын қалыптастыру кезінде мiндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарының (сыртқы қарыздарды, гранттар мен кредиттеуді есепке алмағанда) жобаларын тиісті қаржы жылына арналған Қазақстан Республикасының республикалық бюджет туралы заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы қаулысына сәйкестігі тұрғысынан қабылдап алу және тексеру;
3) түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық және жергілікті бюджеттердің мiндеттемелері бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, қазынашылықтың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiне (бұдан әрі – ҚБАЖ) енгізу;
4) түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына жылдық сомаларды қоса алғанда, өзгерістер мен толықтырулар енгізу;
5) республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне республикалық бюджеттің атқарылуы бойынша есептік деректерді тұрақты және жүйелі жеткізу бөлігінде бюджеттiк мониторингтi іске асыруға қатысу және республикалық бюджеттік бағдарламалар бойынша (сыртқы қарыздарды, гранттар мен кредиттеуді есепке алмағанда) уақтылы міндеттемелерді қабылдамау және төлемдерді жүргізбеу себептерін анықтау мақсатында республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінен ақпарат жинақтау;
6) ҚБАЖ-да Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жүргізу;
7) ҚБАЖ-да Мемлекеттік мекемелердің анықтамалығын жүргізу;
8) мемлекеттік мекемелердің азаматтық-құқықтық мәмілелерін тіркеу;
9) түсімдерді әртүрлі деңгейлердегі бюджеттерге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, арнаулы мемлекеттік қорына және ЕАЭО мүше мемлекеттерге бюджеттерінің бөлу нормативтерін ҚБАЖ-да жүргізу;
10) түсімдердің бөлінуін қайта есептеу (облыстардың мәслихаттары шешімі бойынша бөлу нормативтердің өзгеруі нәтижесінде);
11) түсiмдердi бiрыңғай қазынашылық шотқа есепке енгізу;
12) түсімдерді республикалық, жергілікті бюджеттер, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры, Жәбірленушілерге өтемақы қоры, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қоры, Арнаулы мемлекеттік қор және ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің бюджеттерінің арасында бөлу, кейіннен тиісті қолма-қол ақшаны бақылау шоттарына есепке алу;

Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
15. Функции:
1) открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов, предусмотренных бюджетным законодательством;
2) прием и проверка представленных администраторами республиканских бюджетных программ проектов планов финансирования по обязательствам и платежам (без учета внешних займов, грантов и кредитования) при формировании сводного плана поступлений и финансирования по платежам, сводного плана финансирования по обязательствам республиканского бюджета на соответствие закону Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год и постановлению Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
3) ввод сводного плана поступлений и финансирования по платежам, сводного плана финансирования по обязательствам республиканского и местных бюджетов с учетом изменений и дополнений в интегрированную информационную систему казначейства (далее – ИИСК);
4) внесение изменений и дополнений в сводный план поступлений и финансирования по платежам, сводный план финансирования по обязательствам, включая годовые суммы;
5) участие в осуществлении бюджетного мониторинга в части регулярного и систематического доведения до администраторов республиканских бюджетных программ отчетных данных по исполнению республиканского бюджета и сбор информации от администраторов республиканских бюджетных программ с целью выявления причин несвоевременного принятия обязательств, несвоевременного проведения платежей по республиканским бюджетным программам (без учета внешних займов, грантов и кредитования);
6) ведение в ИИСК Единой бюджетной классификации Республики Казахстан;
7) ведение в ИИСК Справочника государственных учреждений;
8) регистрация гражданско-правовых сделок государственных учреждений;
9) ведение в ИИСК нормативов распределения поступлений между уровнями бюджетов, Национальным фондом Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств-членов ЕАЭС;
10) перерасчет распределения поступлений (в результате изменения нормативов распределения по решению маслихатов областей);
11) зачисление поступлений на единый казначейский счет;
12) распределение поступлений между республиканским, местными бюджетами, Национальным фондом Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования, Специальным государственным фондом и бюджетами государств-членов ЕАЭС с последующим зачислением на соответствующие контрольные счета наличности;

13) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шотынан түсімдердің сомаларын Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі шотына аудару;
14) ақшалай қаражатты ЕАЭО-ның қолма-қол ақшаны бақылау шотынан ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ашылған шоттарына аудару;
15) бюджетке түсетін түсімдер бойынша есептіліктерді қалыптастыру және салыстыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мүдделі құрылымдық бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасының уәкілетті органдары мен ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарына, ЕЭК-ке есептіліктерді ұсыну;
16) мемлекеттiк мекемелер мен квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң міндеттемелері бойынша аударым операцияларын жүзеге асыру және есепке алу;
17) түсімдердің артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтару және (немесе) есепке жатқызу жөніндегі мемлекеттік кірістер органдарының төлем тапсырмаларын орындау;
18) инкассалық өкімдердің атқарылуына қызмет көрсету;
19) мемлекеттiк мекемелер жүргізген төлемдерді қайтару кезінде кассалық шығыстарды қалпына келтіруді жүзеге асыру;
20) бюджет заңнамасында көзделген жағдайларда мемлекеттiк мекемелерді қолма-қол ақшамен қамтамасыз етуді ұйымдастыру;
21) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферт қажеттілігінің көлемін ай сайын болжамдау;
22) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепілдендірілген және нысаналы трансферт аудару туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне сомасын көрсете отырып, өтінім жіберу;
23) республикалық бюджетке кірістер алу үшін бірыңғай қазынашылық шоттан уақытша бос бюджет ақшасы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі, Ұлттық пошта операторындағы және (немесе) екінші деңгейдегі банктердегі депозиттерге орналастыру;
24) салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу есебіне жеке тұлғалар мен мемлекеттiк мекемелердің өкілдерінен қабылданған ақшаны есепке жатқызу бойынша агенттің көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу және агенттің көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу бойынша республикалық бюджеттен жұмсалатын қаражатты болжамдау;
25) ҚБАЖ-да операциялық күнді жабу (ұлттық және шетел валюталарындағы шоттар бойынша банктік үзінділерге тексеруді жүзеге асыру);
26) шетел валютасында операцияларды жүзеге асыру және олардың есебін жүргізу;
27) мемлекеттiк мекемелерде бухгалтерлік есепті жүргізу мен есептілікті жасау тәртібін айқындау бойынша ұсыныстар әзірлеу;
28) бюджеттік есепті жүргізу мен есептілікті күн сайын қалыптастыру;

13) перевод сумм поступлений с контрольного счета наличности Национального фонда Республики Казахстан на счета Правительства Республики Казахстан в Национальном Банке Республики Казахстан;
14) перевод денежных средств с контрольного счета наличности ЕАЭС на счета государств-членов ЕАЭС, открытые в Национальном Банке Республики Казахстан;
15) формирование и сверка отчетности по поступлениям в бюджет, а также представление отчетности в заинтересованные структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан, уполномоченные органы Республики Казахстан и уполномоченные органы государств-членов ЕАЭС, ЕЭК;
16) осуществление и учет переводных операций по обязательствам государственных учреждений и субъектов квазигосударственного сектора;
17) исполнение платежных поручений органов государственных доходов по возврату из бюджета и (или) зачету излишне (ошибочно) уплаченных сумм поступлений;
18) обслуживание исполнения инкассовых распоряжений;
19) осуществление восстановления кассовых расходов при возврате платежей, произведенных государственными учреждениями;
20) организация обеспечения наличными деньгами государственных учреждений в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством;
21) ежемесячное прогнозирование объема потребности республиканского бюджета в гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан;
22) направление заявки в Национальный Банк Республики Казахстан о перечислении гарантированного и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет с указанием суммы;
23) размещение временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета для получения доходов в республиканский бюджет на депозиты в Национальном Банке Республики Казахстан, у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня;
24) привлечение и оплата услуг агента по зачислению принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных учреждений в уплату налогов и других обязательных платежей в бюджет и прогнозирование расходов из республиканского бюджета по оплате услуг агента;
25) закрытие операционного дня в ИИСК (осуществление выверки банковских выписок по счетам в национальной и иностранной валютах);
26) осуществление операций в иностранной валюте и ведение их учета;
27) выработка предложений по определению порядка ведения бухгалтерского учета и составления отчетности в государственных учреждениях;
28) ежедневное ведение бюджетного учета и формирование отчетности;

29) жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы шоғырландырылған қаржылық есептілік жасау;
30) республикалық бюджеттің атқарылуы туралы шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау;
31) мемлекеттік бюджеттің жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілігін жасау;
32) республикалық және жергiлiктi бюджеттер бойынша тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақша түсiмдерi мен шығыстары жоспарларының орындалуы туралы, филантропиялық қызметтен және (немесе) демеушілік қызметтен және (немесе) меценаттық қызметтен және (немесе) кіші отанға қолдау көрсету жөніндегі қызметтен түскен ақшаның түсуi мен жұмсалуы жоспарларының орындалуы туралы есептерді жасау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;
33) республикалық және жергiлiктi бюджеттердің атқарылуы туралы деректерді дайындау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;
34) республикалық және жергiлiктi бюджеттердің берешектерінің жай-күйі туралы қаржылық есептілікті жасау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;
35) өңірлер бөлінісінде нысаналы трансферттер, кредиттер және бюджеттік субвенциялар бойынша республикалық бюджеттен бөлінген бюджет қаражатын бақылау және салыстыру;
36) үкіметтік сыртқы қарыз шоттарының, байланысты гранттардың, ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының сыртқы қарыздары, республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру мен бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті орган белгілеген тәртіпке сәйкес қазынашылық органдарында ашылған сыртқы қарыз арнайы шоттарынан, ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының сыртқы қарыздары қолма-қол ақшаны бақылау шоттарынан қаражат алуға бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің өтінімдерін қарау және келісу;
37) үкіметтік сыртқы қарыздар мен байланысты гранттар қаражатының түсуі мен жұмсалуы жөнінде ай сайын жиынтық есептілікті қалыптастыру; республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті қалыптастыру үшін есепті кезеңдегі тиісті деректерді ҚБАЖ-ға енгізу: сыртқы қарыздардың игерілуі мен республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру қаражатының жұмсалуы бойынша тоқсан сайынғы есептілікті қалыптастыру;
38) кредиттік шарттар бойынша төлеуге жататын сыйақы сомаларын есептеу жүргізу мен республикалық бюджетке негізгі борыштың, сыйақылар мен басқа да төлемдердің тиесілі сомаларын Бірыңғай бюджеттік сыныптаманың тиісті кодтарына төлеу туралы қарыз алушыларды хабардар ету;

29) составление консолидированной финансовой отчетности об исполнении местных бюджетов;
30) составление консолидированной финансовой отчетности об исполнении республиканского бюджета;
31) составление годовой консолидированной финансовой отчетности государственного бюджета;
32) составление и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан отчетов об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг), поступлении и расходовании денег от филантропической деятельности и (или) спонсорской деятельности, и (или) меценатской деятельности, и (или) деятельности по оказанию поддержки малой родине по республиканскому и местным бюджетам;
33) подготовка и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан данных об исполнении республиканского и местных бюджетов;
34) составление и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан финансовой отчетности о состоянии задолженности республиканского и местных бюджетов;
35) контроль и сверка выделенных бюджетных средств из республиканского бюджета по целевым трансфертам, кредитам и бюджетным субвенциям в разрезе регионов;
36) рассмотрение и согласование заявок администраторов бюджетных программ на снятие средств со счетов правительственных внешних займов, связанных грантов, внешнего займа местного исполнительного органа города республиканского значения с особым статусом, софинансирования из республиканского бюджета и специальных счетов внешнего займа, контрольных счетов наличности внешнего займа местного исполнительного органа города республиканского значения с особым статусом, открытых в государственном казначействе в соответствии с порядком, установленным центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
37) ежемесячное формирование сводной отчетности по поступлению и расходованию средств правительственных внешних займов и связанных грантов; ввод соответствующих данных в ИИСК за отчетный период для формирования отчета об исполнении республиканского бюджета; формирование ежеквартальной отчетности по освоению внешних займов и расходованию средств софинансирования внешних займов из республиканского бюджета;
38) проведение расчета сумм вознаграждения, подлежащих выплате по кредитным договорам, и уведомление заемщиков об уплате в республиканский бюджет причитающихся сумм основного долга, вознаграждений и прочих платежей на соответствующие коды Единой бюджетной классификации;

39) республикалық бюджет қаражатынан және сыртқы қарыздар есебінен тартылған қаражаттан берілген кредиттер бойынша үкіметтік талаптарды есепке алу;
40) бюджеттік кредиттер мен олардың қалдықтары бойынша қарыз алушылардың республикалық бюджет алдындағы берешектерін өтеуі жөнінде ай сайынғы, тоқсан сайынғы, жыл сайынғы жиынтық ақпаратты қалыптастыру және осы ақпаратты тиісті пайдаланушыларға нәтижелерді бағалау және мониторинг жүргізу үшін ұсыну;
41) Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан бюджеттік кредиттер бойынша мерзімі өткен міндеттемелерді өндіріп алу жөнінде іс-шаралар ұйымдастыру;
42) Үкіметтік борыштық міндеттемелерді орындау жөнінде алдағы айға талап етілетін көлемде шетел валютасының қажетті көлемін сатып алу туралы ақпаратты келісу және болжамды төлем кестесін жасау және бекіту;
43) мемлекеттік қарыздарды (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң қысқа мерзімді ноталарын қоспағанда), мемлекеттік кепілдіктерді, экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдіктерді, мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерліктерін, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды, қарыздарды хеджирлеу жөніндегі мәмілелерді және Қаржы министрлігі жасасқан кредиттік шарттар мен оларға қосымша шарттарды тіркеу;
44) мемлекеттік кепілдік беру, мемлекет кепілдік берген қарыз шартына сәйкес міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету, мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелер орындалған жағдайда дерексіз республикалық бюджет қаражатын қайтару мәселелері бойынша сенім білдірілген өкілдермен (агенттермен) өзара іс-қимыл жасау;
45) республикалық және жергілікті бюджеттердiң атқарылуы жөніндегі есептілікті және Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес өзге де есептілікті дайындау және мүдделі мемлекеттік органдарға ұсыну;
46) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шотындағы ақша қозғалысы туралы есепті дайындау және ұсыну;
47) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есепті жасау;
48) Жәбірленушілерге өтемақы қорының түсімдері мен оның пайдаланылуы туралы есепті жасау;
49) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қалыптастырылуы мен пайдаланылуы туралы жылдық есепті жасау;
50) ҚБАЖ-ның төлем жүйелерімен өзара іс-қимылын ұйымдастыру;
51) қазынашылық ақпараттық жүйелерінің іркіліссіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
52) қазынашылық ақпараттық жүйелерінің ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету;
53) мемлекеттiк мекемелер ұсынатын қаржылық құжаттардың қолданыстағы бюджет заңнамасына сәйкестігіне ағымдағы бақылау;

39) учет правительственных требований по кредитам, выданным из средств республиканского бюджета и средств, привлеченных за счет внешних займов;
40) формирование ежемесячной, ежеквартальной, ежегодной сводной информации по погашению заемщиками задолженностей по бюджетным кредитам и их остаткам перед республиканским бюджетом и предоставление данной информации соответствующим пользователям для проведения мониторинга и оценки результатов;
41) организация мероприятий по взысканию у местных исполнительных органов Республики Казахстан просроченных обязательств по бюджетным кредитам;
42) составление и утверждение прогнозного графика платежей, согласование информации по покупке необходимого объема требуемых иностранных валют в предстоящем месяце по выполнению правительственных долговых обязательств;
43) регистрация государственных займов (кроме краткосрочных нот Национального Банка Республики Казахстан), государственных гарантий, государственных гарантий по поддержке экспорта, гарантированных государством займов, поручительств государства, займов под поручительства государства, сделок по хеджированию займов и кредитных договоров, заключенных Министерством финансов и дополнительных договоров к ним;
44) взаимодействие с поверенными (агентами) по вопросу предоставления государственной гарантии, обеспечения выполнения обязательств согласно договору займа, гарантированного государством, возврату средств республиканского бюджета, отвлеченных в случае исполнения обязательств по государственной гарантии;
45) подготовка и представление в заинтересованные государственные органы отчетности по исполнению республиканского и местных бюджетов и иной отчетности в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан;
46) подготовка и представление отчета о движении денег на контрольном счете наличности Национального фонда Республики Казахстан;
47) составление отчета о поступлениях и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
48) составление отчета о поступлениях и использовании Фонда компенсации потерпевшим;
49) составление годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
50) организация взаимодействия ИИСК с платежными системами;
51) обеспечение бесперебойного функционирования информационных систем казначейства;
52) обеспечение информационной безопасности информационных систем казначейства;
53) текущий контроль соответствия действующему бюджетному законодательству финансовых документов, представляемых государственными учреждениями;

54) мемлекеттiк мекемелердiң жеке қаржыландыру жоспарларының жиынтық қаржыландыру жоспарына сәйкестiгiн, сондай-ақ Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кодтарына сәйкестігін бақылау;
55) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаны мемлекеттік мекемелер шоттарына есепке жатқызудың дұрыстығын бақылау;
56) мемлекеттiк мекемелер ұсынатын мiндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларының, түсiмдер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, жеке қаржыландыру жоспарларына, түсiмдер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерiстер енгiзу туралы анықтамалардың, төлем тапсырмаларының, төлеуге ұсынылатын шоттардың, шот-фактуралардың, шот-хабарламалардың, орындалған жұмыстар актілерінің, жүкқұжаттары мен Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген өзге де құжаттардың және азаматтық-құқықтық мәмiлелердiң бюджет заңнамасына сәйкес келуiн тексерудi жүзеге асыру;
57) квазимемлекеттiк сектор субъектiлерi ұсынатын төлем тапсырмаларына тексерудi жүзеге асыру;
58) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаның жұмсалуы жөніндегі операциялардың жүргізілуін бақылау;
59) шетелдік валюталарды айырбастауға, қайта айырбастауға мемлекеттiк мекемелер ұсынатын өтінімдерді, шетелдік валютада ақша аударуға берілген өтініштерді бюджет заңнамасына сәйкестігі тұрғысынан тексеруді жүзеге асыру;
60) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң және бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдарының жарты жылдық, жылдық бюджеттiк және тоқсандық, жарты жылдық, жылдық шоғырландырылған қаржылық есептіліктерін қабылдауды және тексерудi жүзеге асыру;
61) ЕАЭО - ға мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарынан алынған кедендік баждардың сомалары бойынша ақпаратты салыстыруды жүзеге асыру;
62) мемлекеттік қазынашылық органдарының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық қауіпсіздік саясаты талаптарының сақталуын бақылау;
63) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң және қабылдануы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнде көзделген бюджеттiң атқарылу тәртiбiн айқындайтын басқа да нормативтiк құқықтық актiлердің талаптары бұзылған кезде мемлекеттiк мекемелердің жүзеге асырылатын төлемдерiн тоқтата тұру;
64) бағалы қағаздардың ішкі нарығында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару;
65) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында, сондай-ақ құзыреті шегінде ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасында ратификацияланған халықаралық шарттарын орындау саласында мемлекеттік қазынашылық органдарының қызметін үйлестіруді жүзеге асыру;

54) контроль за соответствием сводному плану финансирования индивидуальных планов финансирования государственных учреждений, а также на соответствие кодам Единой бюджетной классификации;
55) контроль за правильностью зачисления денег от реализации товаров (работ, услуг) на счета государственных учреждений;
56) осуществление проверки представляемых государственными учреждениями индивидуальных планов финансирования по обязательствам и платежам, сводных планов поступлений и финансирования по платежам, сводных планов финансирования по обязательствам, справок о внесении изменений в индивидуальные планы финансирования, сводных планов поступлений и финансирования по платежам, сводных планов финансирования по обязательствам, платежных поручений, счетов к оплате, счетов-фактур, счет-извещений, актов выполненных работ, накладных и других документов, установленных законодательством Республики Казахстан и гражданско-правовых сделок на соответствие бюджетному законодательству;
57) осуществление проверки платежных поручений, представляемых субъектами квазигосударственного сектора;
58) контроль за проведением операций по расходам денег от реализации товаров (работ, услуг);
59) осуществление проверки представляемых государственными учреждениями заявок на конвертацию, реконвертацию иностранной валюты, заявлений на перевод денег в иностранной валюте на соответствие бюджетному законодательству;
60) осуществление приема и проверки полугодовой, годовой бюджетной и квартальной, полугодовой, годовой консолидированной финансовой отчетности администраторов республиканских бюджетных программ и местных уполномоченных органов по исполнению бюджета;
61) осуществление сверки информации по суммам таможенных пошлин полученной от уполномоченных органов государств-членов ЕАЭС;
62) контроль за соблюдением органами государственного казначейства требований политики информационной безопасности Министерства финансов Республики Казахстан;
63) приостановление осуществляемых платежей государственных учреждений при нарушении требований Бюджетного кодекса Республики Казахстан и других нормативных правовых актов, определяющих порядок исполнения бюджета, принятие которых предусмотрено Бюджетным кодексом Республики Казахстан;
64) выпуск эмиссионных ценных бумаг Правительства Республики Казахстан на внутреннем рынке ценных бумаг;
65) осуществление координации деятельности органов государственного казначейства в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также в пределах компетенции в сфере исполнения международных договоров государств-членов ЕАЭС, ратифицированных Республикой Казахстан;

66) бюджет заңнамасы нормаларының сақталуы мәселелері бойынша мемлекеттік қазынашылық органдарға тексерулер жүзеге асыру, сондай-ақ өздеріне белгіленген тәртіппен жүктелген функцияларды тиісінше орындауына бақылауды жүзеге асыру;
67) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді тіркеу;
68) мемлекеттік-жекешелік әріптестік және концессия жобалары бойынша мемлекеттің қаржылық міндеттемелерді орындауын есепке алу;
69) қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде мемлекеттік сатып алу шоттарынан төлемдер жүргізу кезінде ағымдағы бақылауды жүзеге асыру;
70) уәкілетті орган айқындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу;
71) Мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларында белгіленген құжаттарды қамтитын орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруға және өткізуге арналған тапсырманы қарау;
72) тапсырыс беруші ұсынған сатып алуға арналған өтінім негізінде конкурстық (аукциондық) құжаттаманы бірыңғай ұйымдастырушының бекітуі;
73) конкурстық (аукциондық) комиссияның құрамын айқындау және бекіту;
74) конкурстық (аукциондық) құжаттамаға өзгерістер мен (немесе) толықтырулар енгізу;
75) мемлекеттік сатып алу веб-порталына мемлекеттік сатып алу жүргізу туралы хабарландыруды орналастыру;
76) тапсырыс берушіге, мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты түрде тіркелген, мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жобасына конкурстық (аукциондық) құжаттаманы және (немесе) конкурстық (аукциондық) құжаттаманың техникалық ерекшелігін алған тұлғалар тарапынан сұрау салулар мен ескертулер жіберу;
77) конкурс (аукцион) тәсілімен орталықтандырылған мемлекеттік сатып алу жеңімпазын айқындау;
78) мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізілімін жүргізу, оның ішінде "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әлеуетті өнім берушілерді мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылар деп тану туралы шешімдер қабылдау;
79) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік сатып алудың өнім берушілерін жосықсыз қатысушылар деп тану туралы сотқа қуыну талаптарын жіберу;
80) мемлекеттік сатып алу саласында республикалық тізілімдерді қалыптастыруды және жүргізуді жүзеге асыру;
81) мемлекеттік сатып алу порталында әлеуетті өнім берушілердің жұмыс тәжірибесінің тізілімін қалыптастыруды және жүргізуді жүзеге асыру;
82) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің және халықаралық шарттарының жобаларын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыреті шегінде әзірлеуге қатысу;

66) осуществление проверки органов государственного казначейства по вопросам соблюдения норм бюджетного законодательства, а также осуществление контроля за надлежащим выполнением органами государственного казначейства возложенных на них в установленном порядке функций;
67) регистрация государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств;
68) учет исполнения финансовых обязательств государства по проектам государственно-частного партнерства и концессии;
69) осуществление текущего контроля при проведении платежей со счетов государственных закупок в рамках казначейского сопровождения;
70) организация и проведение централизованных государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, определяемому уполномоченным органом;
71) рассмотрение задания на организацию и проведение централизованных государственных закупок, содержащего документы, установленные Правилами осуществления государственных закупок;
72) утверждение проекта конкурсной (аукционной) документации на основании представленной заказчиком заявки на закупку;
73) определение и утверждение состава конкурсной (аукционной) комиссии;
74) внесение изменений и (или) дополнений в конкурсную (аукционную) документацию;
75) размещение на веб-портале государственных закупок объявления о проведении государственных закупок;
76) направление заказчику запросов и замечаний со стороны лиц, автоматически зарегистрированных на веб-портале государственных закупок, получивших конкурсную (аукционную) документацию к проекту договора о государственных закупках и (или) технической спецификации конкурсной (аукционной)документации;
77) определение победителя централизованных государственных закупок способом конкурса (аукциона);
78) осуществление формирования и ведения реестра недобросовестных участников государственных закупок, и принятие решений о признании потенциальных поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках;
79) направление исков в суд о признании поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках";
80) осуществление формирования и ведение республиканских реестров в сфере государственных закупок;
81) осуществление формирования и ведения реестра опыта работы потенциальных поставщиков;
82) участие в разработке проектов нормативных правовых актов и международных договоров Республики Казахстан в пределах компетенции Министерства финансов Республики Казахстан;

83) адам мен азаматтың құқықтары мен бостандықтарын қозғайтын нормативтік құқықтық актілерді қоспағанда, Комитеттің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің актілерінде оларды бекіту бойынша тікелей құзыреті болған кезде нормативтік құқықтық актілерді бекіту;
84) заңнамада белгіленген тәртіппен құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерін қарау;
85) Комитетінің құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен құқықтық актілерді қабылдауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды әзірлеу және ұйымдастыру;
86) экономика саласындағы келеңсіз процестердің алдын алу және оларды жою жөнінде ұсыныстар әзірлеу және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыну;
87) алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен;
88) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін мемлекеттік бағдарламаларды әзірлеу және іске асыру;
89) гендерлік саясатты іске асыруға қатысу;
90) әкімшінің уәкілетті органмен және өзге де тұлғалармен электрондық тәсілмен өзара іс-қимылын жүзеге асыру тәртібін айқындау;
91) Комитетінің құзыреті шегінде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын келісу және олар бойынша қорытынды ұсыну;
92) түсімдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарында көзделген көлемде төлемдерді қолма-қол ақшамен қамтамасыз ету үшін қажетті шаралар қабылдау;
93) мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы келіп түсетін әлеуетті өнім берушілердің мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушының әрекетіне (әрекетсіздігіне), шешіміне шағымдарын, егер олардың әрекеттері (әрекетсіздігі) әлеуетті өнім берушінің құқықтарын және заңды мүдделерін бұзса қарауды жүзеге асыру;
94) қазынашылық мониторингінің нәтижелерін жариялау;
95) бірыңғай қазынашылық шоттағы ақша қалдығына күнделікті сыйақыларды республикалық бюджеттің кірісіне есептеу;
96) сыйақы алу мақсатында уақытша бос бюджет қаражатын Ұлттық пошта операторының және (немесе) екінші деңгейлі банктердің депозиттерінде және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің басқа да қаржы құралдарында орналастыруды келісу;
97) Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің, Ұлттық пошта операторының депозиттерінде және (немесе) екінші деңгейдегі банктерде орналастырылған уақытша бос бюджет ақшасы бойынша талдамалық есепке алуды жүргізу;
98) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 110-бабына сәйкес ағымдағы бақылауды жүзеге асыру барысында қазынашылық мониторингті жүзеге асыру;

83) утверждение нормативных правовых актов по вопросам, входящим в компетенцию Комитета, и при наличии прямой компетенции по их утверждению в актах Министерства финансов Республики Казахстан, за исключением нормативных правовых актов, затрагивающих права и свободы человека и гражданина;
84) рассмотрение обращений физических и юридических лиц в пределах компетенции в установленном законодательством порядке;
85) разработка и организация работы по обеспечению принятия в пределах компетенции Комитета правовых актов в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
86) разработка и представление в Правительство Республики Казахстан предложений по предупреждению и устранению негативных процессов в сфере экономики;
87) исключен приказом Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565;
88) разработка и реализация государственных программ, утверждаемых Правительством Республики Казахстан;
89) участие в реализации гендерной политики;
90) определение порядка осуществления взаимодействия администратора с уполномоченным органом и иными лицами электронным способом;
91) согласование проектов нормативных правовых актов и представление заключения по ним в пределах компетенции Комитета;
92) предпринятие необходимых мер для обеспечения наличностью платежей в объеме, предусмотренном сводным планом поступлений и финансирования по платежам;
93) осуществление рассмотрения жалоб потенциальных поставщиков, поступающих посредством веб-портала государственных закупок, на действия (бездействие), решения единого организатора государственных закупок, если их действия (бездействие) нарушают права и законные интересы потенциального поставщика;
94) обеспечение публикации результатов казначейского мониторинга;
95) зачисление в доход республиканского бюджета ежедневного вознаграждения на остаток денег, находящихся на едином казначейском счете;
96 ) согласование размещения временно свободных бюджетных средств на депозитах у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня и других финансовых инструментах субъектами квазигосударственного сектора с целью получения вознаграждений;
97) ведение аналитического учета по размещенным временно свободным бюджетным деньгам в депозиты Национального Банка Республики Казахстан, а также ведение учета временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета, размещенных у Национального оператора почты и/или в банках второго уровня;
98) осуществление казначейского мониторинга в ходе осуществления текущего контроля в соответствии со статьей 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;

99) көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөнінде шараларды қабылдау;
100) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қаржы министрінің 24.05.2024 № 323; 03.10.2025 № 565 бұйрықтарымен.
3-тарау. Комитеттің қызметін ұйымдастыру кезіндегі басшының мәртебесі және өкілеттіктері
16. Комитетке басшылықты, Комитетке жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өкілеттіктерін жүзеге асыруға дербес жауапты басшы жүзеге асырады.
17. Комитет басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалады және лауазымнан босатылады.
18. Комитет басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалатын және лауазымнан босатылатын орынбасарлары болады.
19. Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттерінің басшыларын орталық мемлекеттік органның басшысымен келісу бойынша аппарат басшысы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.
20. Комитет басшысының өкілеттігі:
1) өз орынбасарларының, Комитеттің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері басшыларының және құрылымдық бөлімшелері басшыларының міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
2) заңнамаға сәйкес лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады:
Комитет қызметкерлерін;
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері басшыларының орынбасарларын;
3) заңнамада белгіленген тәртіппен тәртіптік жаза қолданады;
4) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері туралы, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері туралы ережелерді бекітеді;
5) Комитеттің штат саны лимитінің шегінде штаттық кестені бекітеді;
6) Комитет қызметкерлерін іссапарға жіберу, демалыс беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемақы төлеу және сыйақы беру мәселелерін белгіленген тәртіппен шешеді;
7) облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттерінің басшыларын іссапарға жіберу, демалыс беру, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, сыйақылар беру мәселелерін белгіленген тәртіппен шешеді;
8) өз құзыретінің шегінде Комитеттің құқықтық актілеріне қол қояды;
9) заңнамаға сәйкес Комитетті барлық мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдарда білдіреді;

99) принятие мер по противодействию теневой экономике;
100) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 24.05.2024 № 323; от 03.10.2025 № 565.
Глава 3. Статус и полномочия руководителя Комитета при организации его деятельности
16. Руководство Комитетом осуществляется руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Комитет задач и осуществление им своих полномочий.
17. Руководитель Комитета назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
18. Руководитель Комитета имеет заместителей, которые назначаются на должности и освобождаются от должностей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
19. Руководители Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы, назначаются на должности и освобождаются от должностей руководителем аппарата, по согласованию с руководителем центрального государственного органа.
20. Полномочия руководителя Комитета:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы и руководителей структурных подразделений Комитета;
2) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей:
работников Комитета;
заместителей руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы;
3) в установленном законодательством порядке налагает дисциплинарные взыскания;
4) утверждает положения о структурных подразделениях Комитета, о Департаментах казначейства по областям, городам республиканского значения, столицы;
5) утверждает штатное расписание в пределах лимита штатной численности Комитета;
6) в установленном порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования работников Комитета;
7) в установленном порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, премирования руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы;
8) в пределах компетенции подписывает правовые акты Комитета;
9) представляет Комитет во всех государственных органах и иных организациях в соответствии с законодательством;

10) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапты болады;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Комитет басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес оны ауыстыратын адам жүзеге асырады.
21. Басшы өз орынбасарларының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгілейді.
4-тарау. Комитеттің мүлкі
22. Комитеттің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
Комитеттің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді коса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
23. Комитетке бекітілген мүлік республикалық меншікке жатады.
24. Егер заңнамада өзгеше белгіленбесе, Комитеттің өзіне бекітіліп берілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5-тарау. Комитетті қайта ұйымдастыру және тарату
25. Комитетті қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері органдарының тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 03.10.2025 № 565 бұйрығымен.
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аршалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Астрахан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Атбасар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

10) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
11) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий руководителя Комитета в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
21. Руководитель определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством.
Глава 4. Имущество Комитета
22. Комитет может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Комитета формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
23. Имущество, закрепленное за Комитетом, относится к республиканской собственности.
24. Комитет не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
Глава 5. Реорганизация и упразднение Комитета
25. Реорганизация и упразднение Комитета осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Перечень – в редакции приказа Министра финансов РК от 03.10.2025 № 565.
1. Департамент государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұланды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зеренді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Біржан сал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ерейментау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Егіндікөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жақсы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарқайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қорғалжын аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қосшы қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сандықтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Степногорск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

6. Буландинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Зерендинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Управление государственного казначейства района Биржан сал Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Управление государственного казначейства по городу Косшы Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Сандыктауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Степногорское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шортанды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бурабай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Целиноград аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әйтеке би аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байғанин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ырғыз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарғалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұғалжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мәртөк аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Темір аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

18. Шортандинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Бурабайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Целиноградское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Департамент государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Алгинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Айтекебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Байганинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Иргизское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Каргалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мугалжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Мартукское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Темирское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ойыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Хромтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қобда аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шалқар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Іле аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кеген аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талғар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұйғыр аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

30. Уилское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хромтауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Хобдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Шалкарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Департамент государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Балхашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Енбекшиказахское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Илийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Карасайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Кегенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Талгарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Уйгурское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Райымбек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алатау қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жылыой аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Индер аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Исатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылқоға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Құрманғазы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақат аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Махамбет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Глубокое аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зайсан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

43. Райымбекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Управление государственного казначейства по городу Алатау Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Департамент государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Жылыойское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Индерское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Исатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Кызылкогинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Курмангазинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Макатское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Махамбетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Департамент государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Глубоковское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Зайсанское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтай қаласының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Катонқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Күршім аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Риддер қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шемонаиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үлкен Нарын ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Марқакөл ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байзақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

56. Управление государственного казначейства города Алтай Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Катон-Карагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Управление государственного казначейства по району Самар Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
59. Курчумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Риддерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Тарбагатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Уланское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Шемонаихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Управление государственного казначейства по району Үлкен Нарын Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Управление государственного казначейства по району Марқакөл Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Департамент государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Байзакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жуалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қордай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меркі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мойынқұм аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарысу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжайық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөрлі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

68. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Жуалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Кордайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Управление государственного казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Меркенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Мойынкумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Сарысуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Таласское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Шуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Департамент государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Акжаикское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Бурлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жәнібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйтерек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратөбе аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Казталов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тасқала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теректі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөкей ордасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шыңғырлау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

80. Жангалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Жанибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Управление государственного казначейства района Бәйтерек Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Каратобинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Казталовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Сырымское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Таскалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Теректинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Бокейординское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Чингирлауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Департамент государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұқар жырау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарқаралы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Нұра аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Приозерск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Саран қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теміртау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шахтинск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

92. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Балхашское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Бухар-Жырауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Каркаралинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Нуринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Осакаровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Приозерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Саранское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Темиртауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Шахтинское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Шетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Департамент государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байқоңыр қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақорған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қармақшы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырдария аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтынсарин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Амангелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арқалық қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

104. Аральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Байконырское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Жалагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Жанакорганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Казалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Кармакшинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Сырдарьинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Шиелийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Департамент государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Алтынсаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Амангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Аркалыкское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әулиекөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Денисов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жангелдин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жітіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қамысты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарабалық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қостанай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Лисаков қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меңдіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Наурызым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Рудный қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

116. Аулиекольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Денисовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Жангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Житикаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Камыстинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Карабалыкское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Карасуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Костанайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Лисаковское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Мендыгаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Наурзумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Рудненское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейімбет Майлин ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұзынкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Федоров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарақия аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Маңғыстау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұнайлы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түпқараған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

128. Сарыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Управление государственного казначейства района Беимбета Майлина Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Узынкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Федоровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Департамент государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Бейнеуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Жанаозенское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Каракиянское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Мангистауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Мунайлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Тупкараганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Департамент государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Аксуское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Баянауыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Железин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ертіс аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тереңкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққулы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Май аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Павлодар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Успен аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шарбақты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Екібастұз қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

141. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Баянаульское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Железинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Иртышское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Управление государственного казначейства района Тереңкөл Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Управление государственного казначейства района Аққулы Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Майское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Павлодарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Успенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Щербактинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Экибастузское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Департамент государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Айыртау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мамлют аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шал ақын атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тимирязев аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тайынша аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Уәлиханов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

153. Акжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Аккайынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Айыртауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Управление государственного казначейства района Магжана Жумабаева Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Кызылжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Мамлютское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Управление государственного казначейства района имени Шал акына Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Тимирязевское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Тайыншинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Уалихановское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арыс қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйдібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазығұрт аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кентау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жетісай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ордабасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Отырар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сайрам аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Созақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

165. Управление государственного казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Департамент государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Департамент государственного казначейства по городу Шымкенту Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Арысское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Байдибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Казыгуртское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Кентауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Жетысайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Ордабасынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Отрарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Сайрамское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Сарыагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Созакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Төлеби аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түркістан қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түлкібас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шардара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақтаарал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Келес аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сауран ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көксу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

178. Толебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Туркестанское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Тюлкубасское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
181. Шардаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Мактааральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Келесское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Управление государственного казначейства по району Сауран Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Департамент государственного казначейства по городу Алматы Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Департамент государственного казначейства по городу Астане Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Департамент государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Алакольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Аксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Каратальское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Текелі қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарма аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

191. Кербулакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Коксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Панфиловское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Сарканское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Ескельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Текелийское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Департамент государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Аягозское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Бескарагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Бородулихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Жарминское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Кокпектинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үржар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақаншы ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

204. Курчатовское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Управление государственного казначейства по району Ақсуат Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Урджарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Управление государственного казначейства по району Мақаншы Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Департамент государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Жанааркинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Каражалское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Сатпаевское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Улытауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
________________________________________